Sposób na młodość – życie codzienne!

Sposób na młodość

 Sposób na młodość nie kryje się tylko w kosmetykach i diecie. Poniższe patenty na młodość nie są wymagające, a potrafią przedłużyć życie o nawet 7 lat!

Sposób na młodość – miłość

W sumie jest zakochany, ten wie, co to znaczy i w jaki sposób to wpływa na jego młodość, więc w sumie większego opisu tu nie trzeba. Usprawnione krążenie, lepsze dotlenienie, świeższy umysł i nadzwyczajna chęć do życia dotyka nawet tych nieszczęśliwie zakochanych. Miłość sprzyja też chudnięciu – zaczynamy żywić się samym powietrzem (oczywiście nie przez cały czas;)) a intensywne myślenie o drugiej osobie pobudza nasz mózg, który chłonie glukozę jak gąbka. Nagle zaczynamy lepiej się ubierać, częściej dbać o siebie i chętniej uśmiechać, przez co wyglądamy i czujemy się młodziej.

Jak zmienia się ciało w czasie zakochania?

Miłość młodość

Sposób na młodość – towarzystwo

Dobre relacje z innymi ludźmi, spędzanie z nimi czasu, wspólne rozmowy są tym, czego potrzebuje praktycznie większość z nas. W końcu nie bez kozery mówi się, że „człowiek jest zwierzęciem stadnym” ;). Kontakty z przyjaciółmi stanowią pretekst do wygadania się, wyżalenia i podzielenia się ze swoimi smutkami i radościami. Przebywając w otoczeniu ludzi można zainspirować się kimś lub czymś i znaleźć sposób na rozwiązanie osobistych problemów. W tłumie dochodzi też do spięć i wymiany zdań (nawet między największymi przyjaciółmi) i nie da się tego uniknąć. Ba, niekiedy takie „oczyszczenie atmosfery” jest nawet wskazane!

Towarzystwo młodość

Sposób na młodość – hobby!

Hobby i rozwijanie swojej pasji jest tym, co skutecznie przedłuża młodość. Ludzie zajmujący się czymś dodatkowym po pracy czy szkole są zazwyczaj szczęśliwsi i bardziej doceniają siebie i swoją wartość. Przez to stają się ciekawsi dla innych i dla samych siebie. Kompletnym ideałem jest, gdy praca staje się hobby – wtedy codzienne obowiązki pracownicze przestają być przymusem, a stają się przyjemnością.

Sposób na młodość

Sposób na młodość – czytanie książek

„Nie czytasz – nie idę z Tobą do łóżka!” nabiera nowego znaczenia. Co prawda w dzisiejszych czasach mało kto ma czas na czytanie całego „Pana Tadeusza” czy wertowanie trenów Kochanowskiego, ale warto przeglądać chociażby codzienną prasę, orientować się w tym, co dzieje się wokół nas. Czytanie naprawdę poszerza horyzonty, zwiększa zasób słownictwa i wyrabia nawyki ładnej konstrukcji zdania. Dodatkowo zawsze rozrusza szare komórki, pomoże w rozwijaniu wyobraźni i sprawi, że zachowamy świetną sprawność umysłową na długie lata.

Przeczytaj o tym, co nas postarza i o tym, jakie są czynniki przyspieszające starzenie organizmu

Sposoby na młodość

Zobacz nasze inne wpisy

1 komentarz

Dodaj odpowiedź

0
    0
    TWOJE ZAMÓWIENIE