Perły księżniczki blog czyli efekty, zastosowanie i opinie

Perły księżniczki zastosowanie

Perły księżniczki tampony to unikatowy preparat, który nie posiada swojego odpowiednika na naszym rynku.

Perły księżniczki – co to jest?

To nic innego, jak ziołowe tampony wypełnione po brzegi naturalnymi składnikami. Zadanie pereł księżniczki to głównie łagodzenie, leczenie i przyspieszenie gojenia stanów zapalnych błony śluzowej pochwy. Perełki noszą również nazwę „pereł oczyszczających łono” z pałacu cesarskiego (pięknie brzmi, nieprawdaż?).

Perły księżniczki mają działanie pro-zdrowotne dla kobiet (w efekcie dla mężczyzn też, bo zdrowa kobieta to radość dla partnera!), a ich skład to kwintesencja starodawnej medycyny chińskiej. A jak skuteczna jest medycyna chińska? Sądząc po jej ogromnej popularności – BARDZO skuteczna! W końcu medycyna chińska liczy sobie parę tysięcy lat i jest wypełniona trikami i sposobami na długie, zdrowe i piękne życie, które są przekazywane z pokolenia na pokolenie do dnia dzisiejszego.

Jakie zastosowanie mają perły księżniczki?

Zastosowanie pereł księżniczki jest bardzo szerokie! Tampony ziołowe są stosowane przez osoby, które nie chcą lub boją się poddać operacjom (usuwaniu cyst, wymrażaniu) lub długiemu leczeniu ginekologicznemu. Jakie inne zastosowanie posiadają perły księżniczki?

 1. Nawracające zakażenia bakteryjne i grzybicze pochwy – plaga naszych czasów! Dzięki zawartości kwasu bornego oraz ekstraktów roślinnych perły są w stanie szybko i sprawnie uporać się z zakażeniami, uczuciem swędzenia i upławami.
 2. Stany zapalne i problemy zdrowotne kobiet: nadżerki, torbiele, cysty, mięśniaki. Po perły księżniczki zwykle sięga się, gdy zmiany są małe i niezagrażające zdrowiu i życiu. Ziołowe tampony stosowane są również, gdy ww. zmiany należy poddać obserwacji i kontroli.
 3. Problemy z płodnością i zajściem w ciążę – ponownie … plaga naszych czasów!!! Większa, niż nam się wydaje! Perły są stosowane przez kobiety jako kuracja oczyszczająca drogi rodne oraz jako przygotowanie przed staraniami o potomstwo.
 4. Kompleksy seksualne: nieprzyjemny zapach pochwy, utrata jędrności i „ciasności” pochwy. Perły księżniczki znajdują zastosowanie również przy problemach z suchością pochwy. Tampony stymulują błonę śluzową do regeneracji i zachowania naturalnego poziomu nawilżenia.
 5. Problemy ze skórą: od trądziku, przez wągry, skórę z przebarwieniami i plamami, po zmarszczki! Co ciekawe, perły działają detoksykująco nie tylko na drogi rodne, ale również ich stosowanie jest często korelowane z poprawą stanu cery!
Perły księżniczki właściwości

Perły księżniczki – działanie

Działanie pereł księżniczki jest z całą pewnością wielowymiarowe. Często te ziołowe tampony potrafią zaskoczyć tym, że oprócz standardowej regeneracji i „rewitalizacji” dróg rodnych w bonusie można dostać … poprawę stanu cery! Przyznajcie sami, że jest to coś, czego po tamponach raczej nikt się nie spodziewa!

Perły księżniczki – działanie na zdrowie

Oczyszczanie – Oczyszczają macicę z toksyn, złogów śluzowych, martwego naskórka oraz skrzepów i zanieczyszczeń. Działają jak naturalny peeling, tyle że „od środka”! Jest to korzystne działanie zwłaszcza po leczeniu laparoskopowym dróg rodnych oraz przy uszkodzonym i zniszczonym jajowodzie. Przyjmuje się, że dzięki temu działanie oczyszczające pereł księżniczki sprzyja zagnieżdżeniu zapłodnionej komórki jajowej.

Gojenie – Przyspieszają gojenie nadżerek szyjki macicy, mięśniaków macicy, cyst, torbielach jajników i stanów zapalnych. Są zalecane w przypadku nawracających stanów grzybiczych i bakteryjnych, kiedy globulki dostępne w aptece okazują się nieskuteczne. Perły księżniczki mogą również całkowicie zagoić uporczywe zmiany, dzięki czemu komfort i jakość życia poprawia się o 100%!

Perły księżniczki – działanie na seks

Nawilżanie – Pomagają w problemach z suchością pochwy, pobudzają do wydzielania fizjologicznego śluzu. Dzięki temu ziołowe tampony przyczyniają się do poprawy doznań seksualnych – mogą nawet spowodować, że nawilżające żele intymne wylądują w koszu!

Seks – Stosowanie pereł księżniczki „zwęża” pochwę poprzez poprawę napięcia ścian pochwy, oczyszczenie, nawilżenie i obkurczenie śluzówki pochwy, co wzmaga doznania seksualne. Dodatkowo perły księżniczki redukują nieprzyjemny zapach, który często jest przyczyną kompleksów przy zbliżeniach dla obu stron. Zatem jeśli zauważyłaś, że zapach „tam” jest inny, nieprzyjemny i drażniący – wypróbuj perły księżniczki. Być może będą rozwiązaniem tego niefajnego problemu.

Perły księżniczki – gdzie kupić?

Perły księżniczki – działanie niestandardowe

Piękna skóra – Działają w pewien cudowny sposób na skórę! Nadają jej blask, świeżość, delikatnie wybielają skórę, redukują plamy pigmentacyjne. Działanie pereł księżniczki na skórę jest totalnym zaskoczeniem dla osób zmagających się z trądzikiem. Prawdopodobnie to ziołowe składniki zawarte w tamponach sprzyjają poprawie stanu cery – i to na równi z suplementami na trądzik!

Niepłodność – Świetnie przygotowują do ciąży – oczyszczają macicę i przywracają kwaśne pH pochwy (szalenie ważne w przypadku problemów z zajściem w ciążę!). Oczywiście perły księżniczki nie są remedium na całe zło i ich użycie należy skonsultować z lekarzem.

Jaki skład mają perły księżniczki?

Skład pereł księżniczki to coś, czego próżno szukać w tradycyjnych, aptecznych globulkach. W perłach księżniczki nie znajdziecie popularnego kwasu hilauronowego. Za to znajdziecie o wiele więcej! Aż dziw bierze, że tak mały tampon jest tak napakowany po brzegi bogatymi, ziołowymi składnikami!

Perły księżniczki – składniki aktywne

Smocze drzewo – Dragon’s Blood, to król medycyny chińskiej! Wykazuje właściwości przeciwzapalne, przyspieszające gojenie, jest stosowany przy nadmiernych krwawieniach i problemach z regularnością cyklu miesiączkowego. Ciekawostka! Smocze drzewo jest również składnikiem kosmetyków: mgiełek do ciała, kremów do twarzy oraz … chusteczek do demakijażu!

Rabarbar lekarski – działa przeciwzapalnie oraz … przeczyszczająco. Korzeń rzewienia lekarskiego jest składnikiem wielu lekarstw na zaparcia dostępnych w aptece. Ciekawostka! Sok z rabarbaru wykazują działanie przeciwtrądzikowe, a kompot z rabarbaru jest sposobem na … glisty u dzieci!

Pigwowiec chiński – stosowany w formie płukanek oraz irygacji dopochwowych, przy stanach zapalnych i zakażeniach pochwy, odbytu oraz warg sromowych. Ponadto występuje również jako składnik preparatów przeciwtrądzikowych. Ciekawostka! Owoce pigwowca zawierają bardzo dużo witaminy C!

Kora i liście akcji katechu – są stosowane w przypadku stanów zapalnych błony śluzowej, grzybicach i egzemach. Ciekawostka! Medycyna ludowa Indii zaleca płukanie jamy ustnej naparem z liści katechu przy bólu zębów!

Sofora chińska – działa antybakteryjnie, oczyszczająco, jest stosowana przy upławach, swędzeniu okolic intymnych i pieczeniu pochwy. Ciekawostka! Soforą chińską powinny zainteresować się osoby z cerą naczyniową, a także osoby z problemami układu krążeniowego (WSZYSTKIMI!).

Ałun – wykazuje działanie ściągające, antybakteryjne i przeciwzapalne. Ciekawostka! Ałun jest składnikiem kosmetyków np. dezodorantu Deo Kryształ oraz preparatów … tamujących krwawienie w preparatach po goleniu dla mężczyzn.

Borax – działa przeciwgrzybiczo, stosowany w nawracających stanach zapalnych i zakażeniach dróg moczowych. Ma BARDZO SZEROKIE ZASTOSOWANIE! Temat – rzeka! Ciekawostka! Z boraxu możesz „ulepić” modne wśród nastolatków SLIME (glutki a’la plastelina, zastosowanie nieznane).

Perły księżniczki efekty

Jak stosować perły księżniczki?

Poniżej krótka i treściwa instrukcja obsługi pereł księżniczki. Jak stosować perły księżniczki? Sama aplikacja odbywa się jak przy standardowych tamponach. Przede wszystkim zachowaj podstawowe, obowiązkowe środki higieny! Pamiętaj, by przy aplikacji pereł księżniczki dokładnie umyć ręce. Dobrze jest również zadbać o przycięcie włosów w miejscach intymnych, które często są przyczyną nieprzyjemnego zapachu w okolicach bikini.

Perły księżniczki: instrukcja obsługi

 1. Przed założeniem pereł księżniczki dokładnie umyj ręce. Dobrze jest również zdezynfekować ręce antybakteryjnym żelem, jednak nie jest to konieczne.
 2. Umyj i osusz miejsca intymne. Do mycia miejsc intymnych używaj tylko specjalnego żelu myjącego do miejsc intymnych – tylko w ten sposób nie zaburzysz naturalnego pH i uchronisz się przed zakażeniami.
 3. Rozpakuj perłę księżniczki z foliowego opakowania. Zrób to delikatnie, by nie uszkodzić samego tamponu ani nie urwać sznureczka.
 4. Zaaplikuj tampon w pochwie (tak jak inne dostępne na rynku tampony, na pewno to robiłaś!). Pamiętaj, by nie stosować pereł księżniczki, jeśli jesteś dziewicą.
 5. Pamiętaj, że koniec nitki tamponu ma znajdować się na zewnątrz! I tam ma zostać! Nie należy do odrywać od perły księżniczki!
 6. Tamponik zostawić wewnątrz pochwy na 3 dni. Po 3 dniach tampon usunąć. Jeśli poczujesz dyskomfort związany z noszeniem pereł księżniczki, usuń tampon.
 7. Wyjmij tampon z pochwy poprzez pociągnięcie za nitkę.
 8. Umyj pochwę i srom.

Ważne informacje o perłach księżniczki

Dobre zaznajomienie się z instrukcją obsługi pereł księżniczki to nie wszystko. Ważny jest cały „schemat” działania perełek, o którym warto wiedzieć i do którego trzeba się zastosować.

 • Cykl kuracji oczyszczającej powinien trwać 1 miesiąc. Stosować zgodnie ze schematem: 1 globulka przez 3 dni, 2 dni przerwy. Takie są zalecenia producenta, jednak jeśli tampon zaczyna Cię drażnić, czujesz dyskomfort przy noszeniu pereł księżniczki – bez obaw możesz przerwać kurację.
 • W 1 cyklu oczyszczającym stosuje się zazwyczaj 6 globulek. Ograniczenie kuracji do 1 globulki zwykle nie ma sensu.
 • Po zakończeniu kuracji profilaktycznie zaleca się stosowanie 1 globulki miesięcznie. Taka profilaktyka może zapobiec nawrotowi zakażenia i utrzyma stan zaleczenia w ryzach.
 • Na czas menstruacji kurację przerwać! Tampon nie ma właściwości absorpcyjnych, dlatego nie należy utrudniać naturalnego usuwania krwi z dróg rodnych. W ten sposób stosowanie pereł księżniczki może bardziej zaszkodzić niż pomóc!
 • Podczas kuracji perłami księżniczki zwiększ higienę okolic intymnych. Zaleca się noszenie przewiewnej, bawełnianej bielizny i używanie naturalnych środków do higieny intymnej (np. z wyciągami ziołowymi, aloesem, mydlnicą lekarską). Na co dzień również używaj bawełnianej bielizny – sztuczne materiały są zabójstwem dla miejsc intymnych!
 • Podczas siusiania uważać, by nie zamoczyć sznureczka tamponu.

Perły księżniczki: przeciwwskazania

Przeciwwskazań do stosowania pereł księżniczki nie ma dużo, ale zawsze koniecznie trzeba się z nimi zapoznać. Przeciwwskazania do stosowania pereł księżniczki, to:

 • ciąża (każdy trymestr) – od tego nie ma wyjątków! Ciąża to nie czas na eksperymenty z medycyną chińską.
 • karmienie piersią – to też nie jest dobry moment na rozpoczęcie kuracji perełkami;
 • miesiączka – trwająca miesiączka powinna być przerwą w stosowaniu pereł księżniczki,
 • alergia na jakikolwiek składnik perełki – w przypadku pereł księżniczki taka alergia jak najbardziej może się pojawić, gdyż perły to tampony ziołowe. A to, co ziołowe, bardzo lubi uczulać.

Ze stosowania Pereł Księżniczki powinny również zrezygnować dziewice!

Perły księżniczki – co to jest?

Jakie opinie mają perły księżniczki?

Kuracja perłami księżniczki jest niewymagająca, bezpieczna i skuteczna – wystarczy przeczytać opinie na forach, blogach i stronach internetowych poświęconych tym tamponom. Opinie o perłach księżniczki są różne i skrajne, jednak w większości pozytywne. Często kobiety stosujące perły księżniczki są zaskoczone ich skutecznością i efektywnością działania.

Użytkowniczki pereł księżniczki stosują je głównie przy problemach zdrowotnych, głównie dolegliwościach związanych z nadżerkami i torbielami dróg rodnych. Po perły księżniczki sięgają również kobiety, które chcą poprawić swoje odczucia seksualne (nawilżenie i ciasność pochwy). Jednak opinie na ten temat są znacznie mniej popularne – widocznie nawet mimo internetowej anonimowości nadal niechętnie dzielimy się tak intymnymi tematami.

Perły księżniczki – opinie & pytania

Opinie o perłach księżniczki nie pozostawiają złudzeń – perełki działają! Natomiast podczas ich stosowania pojawia się wiele pytań – zarówno w komentarzach, jak i na forum. Poniżej zbiór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi odnośnie stosowania pereł księżniczki.

Podczas kuracji perłami księżniczki na bieliźnie pojawiają się „białe kłaczki”. Co to jest?

Przy kuracji tymi ziołowymi tamponami białe kłaczki, wydzieliny, śluz i obumarły nabłonek to normalna sprawa. Świadczy to o oczyszczaniu pochwy. Należy założyć wkładkę/podpaskę i kontynuować kurację perełkami. Nie należy usuwać wydzieliny „na siłę” przez irygacje, lecz dać jej naturalnie wylecieć z pochwy. Jakakolwiek ingerencja – odrywanie nabłonka, złuszczanie paznokciami itd. (tak, takie historie się zdarzają!), może trwale uszkodzić błonę śluzową i spowodować trudno gojące się rany. Przy kuracji perłami księżniczki można oczyszczać okolice intymne jedynie z zewnątrz, stosując płyn do higieny intymnej.

Pochwa piecze i swędzi przy kuracji perłami księżniczki. Co robić?

O ile nie jesteś uczulona na składniki pereł księżniczki, to jest to normalny objaw. Powinien on szybko ustąpić. Jeśli natomiast podczas kuracji perłami księżniczki zaobserwujesz pojawianie się krost, nieznośnego (!) świądu, obrzęku warg sromowych – lepiej odstaw perełki. W razie alergii na perły księżniczki powinien pomóc zwykły lek antyalergiczny w postaci tabletek oraz maść z hydrokortyzonem.

Boję się, że sznureczek od perły księżniczki się urwie!

Prawidłowo założona perełka nie ma prawa wypaść. Tak, jak normalny tampon. Sznurek doczepiony do perły księżniczki jest integralną składową perły i jego „zgubienie w otchłani pochwy” będzie trudne. Ale życie pisze różne scenariusze i taka sytuacja może się jak najbardziej zdarzyć.

Czy podczas kuracji perłami księżniczki można uprawiać seks?

Niestety, w trakcie kuracji miłosne uniesienia należy przełożyć. Tak, jak podczas kuracji innymi globulkami. Kuracja perłami księżniczki to przede wszystkim walka o zdrową błonę śluzową, której nie są potrzebne podczas kuracji seksualne ingerencje.

Czy mogę stosować perły księżniczki podczas miesiączki?

Nie. Podczas miesiączki należy zachować szczególną higienę, a perły księżniczki tego nie ułatwią.

Czy mogę używać Pereł Księżniczki w czasie ciąży?

Nie. (patrz: PRZECIWWSKAZANIA) Ciąża jest bezwzględnym przeciwwskazaniem do kuracji perełkami! Jeśli w trakcie ciąży odczujesz swędzenie i pieczenie w pochwie, będzie to najprawdopodobniej infekcja grzybicza. Należy ją wtedy wyleczyć lekami na receptę od lekarza prowadzącego ciąże.

Gdzie kupić perły księżniczki?

Najlepiej – w sprawdzonym sklepie! Nasz sklep oferuje każdą perełkę zapakowaną osobno w sterylną folijkę. Do pereł księżniczki dołączana jest instrukcja obsługi. Zachęcamy również do zapoznania się z powyższym artykułem o perłach na naszej stronie! Czytaj opinie o perłach księżniczki, komentarze, dziel się spostrzeżeniami ze stosowania pereł księżniczki w dyskusji na poniższym forum.

Podsumowanie

Perły księżniczki a pieczenie w pochwie?

Pieczenie pochwy po użyciu perełek jest rozumiane dwojako i traktowane albo jako efekt uboczny, albo efekt pożądany. Jeśli pieczenie w pochwie jest nie do zniesienia, nie wahaj się i pozbądź się tamponu z pochwy. Prawdopodobnie to pierwsza znak tego, że na perły księżniczki pojawiła się alergia. Natomiast lekkie kłucie i pieczenie często opisywane jest jako efekt leczniczy pereł księżniczki i znak tego, że ziołowe składniki w tamponie zaczęły się uwalniać i działają. Dlatego stosowanie pereł księżniczki wymaga gruntownej analizy i obserwacji swojego ciała.

Perły księżniczki a stosunek – seks w trakcie kuracji perełkami?

Istnieją opinie na temat pereł księżniczki, że podczas kuracji może wzrosnąć libido. Czy zatem można odbyć stosunek i czy to nie koliduje z perłami księżniczki? Jest to szalenie osobista sprawa, jednak zazwyczaj perły księżniczki znajdują zastosowanie przy chorobach błony śluzowej dróg rodnych: nadżerkach, polipach i stanach zapalnych. Zatem jeśli już decydujesz się na używanie ziołowych tamponów, postaw na leczenie i gojenie, a seks należy przełożyć na później. Stosunek przy perłach księżniczki może zaprzepaścić efekty kuracji.

Czy perły księżniczki mają pozytywne opinie lekarzy?

Odpowiedź na to pytanie jest niejednoznaczna. Większość lekarzy nie wie, co to perły księżniczki, jaki mają skład i zastosowanie. Z pewnością przy problemach tj. endometrioza, zajście w ciążę czy grzybica pochwy każdy lekarz zapisze preparat, który zna i który sprawdził się u innych pacjentek. Perły księżniczki natomiast o wiele chętniej będą stosowane przez lekarzy zajmujących się chińską medycyną. Wówczas opinie takich lekarzy o perłach księżniczki będą z pewnością rzetelne, gdyż tacy medycy wiedzą, o co chodzi i znają z pewnością efekty używania i skuteczność tych ziołowych tamponów.

Zobacz nasze inne wpisy

Komentarze (17)

 • Jaa 5 lat temu Odpowiedz

  Dlaczego nie mogą tego stosować dziewice??

  Anna 5 lat temu Odpowiedz

  Bo błona … ale ja bym się tym nie przejmowała. :)))))))

 • Jagodowa 5 lat temu Odpowiedz

  Podczas kuracji nie można współżyć. Kuracja trwa miesiąc, czyli przez cały ten czas zero zbliżeń? Czy tylko przez te dni kiedy perły są w środku?

 • Anonim 5 lat temu Odpowiedz

  Czy to prawda że trzeba „tamponik” najpierw zamoczyć w ciepłej wodzie?

 • Osobiście nigdy o tym nie słyszałam :)

 • Aga 5 lat temu Odpowiedz

  Tak,nalezy zanuzyc w cieplej wodzie

 • Ania 81 5 lat temu Odpowiedz

  Czy mozna stosowac perly Księżniczki mając wkładkę Mirena? Chodzi konkretnie o to czy od boraksu i ałunu nie rozpuszczą się sznureczki służące do usunięcia spirali? ?

 • Anna 5 lat temu Odpowiedz

  Czy perełki księżniczki można stosować mając 60 lat juz po menopauzie mam andometrioze macicy 4 ,4 mm bo pani w filmie mówiła ze między innymi przeciwwskazaniem jest menopauza

  A może Pani podać link do filmu? O menopauzie nie słyszałam, by była przeciwwskazaniem, endometrioza też nie. Proponowałabym również używać globulek nawilżających z kwasem hilauronowym oraz bakteriami kwasu mlekowego + do tego dobrej jakości żel do higieny intymnej (u kobiet błona śluzowa jest cieńsza, lubi się wysuszać i stąd dochodzi do zakażeń). Pozdrawiam :)

 • Agata 5 lat temu Odpowiedz

  Czy kuracja musi trwac miesiac !czy w przerwach pomiedzy tampons
  I mozna uprawiac sex?

  Zależy czy panuje „tam” zakażenie, czy nie … Dałabym sobie spokój z seksem w trakcie leczenia (jakiegokolwiek, czy to globulkami, czy kremami czy innymi specyfikami). Miesiąc – tak zaleca producent. Ale jeśli tampony są stosowane w innym celu niż lecznicze (np. poprawienie ukrwienia, zwiększenie doznań), to tutaj wg mnie jest wolny wybór.

 • Kasia 5 lat temu Odpowiedz

  Po 3 dniach noszenia pierwszego tamponiku wyjęłam go tak jak w instrujcji. Czy ta globulka powinna się rozpuścić i powinnam usunąć samą tą gaze w którą była otoczona czy w całości tak jak zaaplikowałam bo tak się tez stało.

  Malgorzata 4 lata temu Odpowiedz

  Mam 62 lata . Dzisiaj wyciagnelam pierwsza perelke I Oprocz bialych szczepkow zauwazylam niewielkie plamienie z krwi. Troche sie przestraszym bo zadna z was nie pisze o tym. Czy mam brac jeszcze? Poradzcie!

  wieczniemloda.com 4 lata temu

  Niech Pani na razie nie stosuje i zobaczymy czy krwawienie ustąpi. Być może naruszona została błona śluzowa, lepiej dać jej się zregenerować. Jeśli krwawienie jest niewielkie i ustąpi, nie ma powodu do niepokoju. Jeśli krwawienie nie ustąpi, proszę udać się do lekarza ginekologa.

 • Kasia 5 lat temu Odpowiedz

  Ja niestety wyciągnęłam po kilku godzinach. Po czym kolejnego dnia otworzyłam nowy i zrobiłam drugie podejście również nieudane.
  Wierzę w działanie ziół i tych perełek natomiast na mnie działają chyba aż za silnie.
  Pierwszego dnia czułam dyskomfort,plus dostałam takiego bólu głowy i lekiej gorączki ,że wyciągnęłam. Drugiego dnia miałam odczucie wymiotne,kręciło mi się mocno w głowie i było mi poporstu słabo,czułam się dość dziwnie. Po wyciągnieciu perła była czerowna być może od krwi, być może torbiel pękł i dlatego czułam sie bardzo dziwnie. Wiem ,że kolejne podejście będzie ale zrobię je wtedy kiedy będę miała wolne abym mogła się położyć i nie będę miała żadnych planów. Momentalnie po wyciągnięciu po około 30minutach mój stan wrócił do normy i czułam się już ok. Tak więc myślę ,że działają na mnie bardzo silnie.

 • Małgorzata 4 lata temu Odpowiedz

  A co w przypadku stosowania kuracji hormonalnej??Czy można używać pereł??

  W moim odczuciu to nie przeszkadza.

Dodaj odpowiedź

31
  31
  TWOJE ZAMÓWIENIE
  Szampon na swędzenie skóry głowy imbirowy
  Szampon na SWĘDZENIE SKÓRY GŁOWY
  7 X 49.99 = 349.93
  Krem ze śluzem ślimaka pod oczy
  Krem ze śluzem ślimaka pod oczy
  5 X 49.99 = 249.95
  Kokony jedwabnika sklep
  ZESTAW GIGANT NA WĄGRY I ROZSZERZONE PORY
  3 X 159.99 = 479.97
  Krem powiększający pośladki cena
  ZESTAW POWIĘKSZAJĄCY [PIERSI+PUPA]
  1 X 119.99 = 119.99
  Zestaw do liftingu rzęs tani
  Zestaw do liftingu rzęs XXL oryginalny
  1 X 79.99 = 79.99
  Szampon w kostce sklep
  ZESTAW PIĘKNE WŁOSY
  1 X 99.99 = 99.99
  Krem ze śluzem ślimaka pod oczy
  Kosmetyki ze śluzem ślimaka ZESTAW
  2 X 119.99 = 239.98