Sprawdzona kosmetyczka – cechy i gdzie znaleźć idealną kosmetyczkę?

Sprawdzona kosmetyczka gdzie znalezc

Sprawdzona kosmetyczka – poznaj cechy idealnej kosmetyczki! Jaka powinna być idealna kosmetyczka? Gdzie znaleźć sprawdzoną kosmetyczkę?

Sprawdzona kosmetyczka – cechy, czyli jaka?

Jak powinna wyglądać idealna kosmetyczka?

Schludna, zadbana i pachnąca! Uczesane, spięte włosy, wyprasowany i czysty fartuch to obowiązek kosmetyczki. Natomiast mało osób zdaje sobie sprawę ze swojego … zapachu. Papierosowy oddech, dłonie pachnące czosnkiem i cebulą, plamy z potu i zapach potu, halitoza (poznaj sposoby na halitozę!) – te rzeczy zrażą praktycznie każdego klienta, który na pewno nie będzie chciał drugi raz odwiedzić takiej kosmetyczki – nawet, jeśli zabieg był wykonany profesjonalnie!

Praktyczna i higieniczna! Chyba najbardziej gorący temat odnośnie wyglądu kosmetyczki to paznokcie. Co by się nie mówiło – długie, bogato zdobione paznokcie w zawodzie kosmetyczki są po prostu niepraktyczne. Żadna dobra kosmetyczka nie wykona dobrze zabiegu z gromadzącymi się za paznokciami kosmetykami i zanieczyszczaniami.  Równie fatalnie będą prezentować się paznokcie poobgryzane, z poszarpanymi skórkami. Poznaj zestaw do japońskiego manicure, który doprowadzi Twoje dłonie do porządku!

Nieprzemalowana! Makijaż podkreśla charakter, natomiast praca kosmetyczki to kontakt z klientem, dla którego nie liczy się charakter i „prywata” kosmetyczki, tylko dokładne, staranne i odpowiednie wykonanie pracy. Dlatego niech makijaż będzie Twoją schludną, czystą i stonowaną wizytówką. Co to oznacza …?

  • Zakryte niedoskonałości: cienie pod oczami, trądzik, suche skórki, rozszerzone pory. Uwydatnij swoje zalety: duże oczy, piękne usta, doskonale zarysowany kształt brwi.
  • Stosuj delikatny, niewulgarny, lekki makijaż. Mile widziany świeży look: róż na policzkach, oczy podkreślone białą kredką, cielista szminka z odrobiną błysku. Ma być świeżo i promiennie, bez obciążenia, przerysowania i bez przemalowania.
  • Do tego delikatne perfumy jako „kropka nad i” – do takiej kosmetyczki chce się wracać!

Sprawdzona kosmetyczka opinie

Sprawdzona kosmetyczka opinie

Sprawdzona kosmetyczka – zachowanie wobec klienta

Jak powinna (i nie powinna) zachowywać się profesjonalna, sprawdzona kosmetyczka?

Miła, empatyczna, uśmiechnięta. Jakikolwiek oznaki pogardy czy brak sympatii widać jak na dłoni. Najlepiej, by była tematycznie obojętna, bez „własnego, niepodważalnego zdania, z którym się nie dyskutuje”. Ma być miło, sympatycznie i ciepło!

Nie wścibska – kim jest klient, skąd ma pieniądze, jakim jeździ autem itd.? Zapomnij! Dobra kosmetyczka nie porusza tych tematów, chyba że klient sam będzie chciał się „uzewnętrznić” czy pochwalić. Ironia niewskazana.

Nie gaduła – gabinet kosmetyczny musi być małym SPA, w którym klient zrelaksuje się, odetchnie i oderwie od problemów. A rozgadana, rozchichotana, wiecznie szczebiocząca kosmetyczka może najzwyczajniej klienta zdenerwować. Sprawdzona kosmetyczka potrafi trzymać „język na wodzy”. Równie drażniąca będzie głośna muzyka oraz emisja politycznych kanałów TV.

Sprawdzona kosmetyczka – cechy, których nie wybaczy żaden klient!

Plotkowanie, krytykowanie – żaden klient nie chce ciągle słuchać o wadach swojego wyglądu, chropowatej cerze, dużym nosie, sugestii operacji plastycznej. Sprawdzona kosmetyczka to kosmetyczka z klasą i potrafiąca zachować dyskrecję – nie będzie w kuluarach zakładu obmawiać klientów, rozprawiać o ich wadach fizycznych i problemach (tym bardziej z innymi klientami!). Świat jest mały, a czasem ściany mają uszy.

Wredność, wywyższanie się – sprawdzona kosmetyczka nie powinna uświadamiać klienta, że ONA tu rządzi, bo skończyła studia lub studium, że klient jest głupi, nie zna się, nic nie wie. Klient płaci pieniądze kosmetyczce za usługę, nie za wymądrzanie się. UWAGA! Sprawdzona kosmetyczka nie powinna wylewać swoich „frustracji” i urządzania „pyskówek” również w sieci (co jest w internecie, nigdy nie ginie, a opinia wlecze się latami) – a zdarza się to coraz częściej na różnego rodzaju grupach i forach!!!

Naciąganie – klienci zdają sobie sprawę, że kosmetyczki dostają prowizje od ilości polecanych i sprzedanych produktów kosmetycznych oferowanych przez salon. Sprawdzona kosmetyczka poleca produkty z wyczuciem, bez agresywnych technik sprzedaży. Zainteresuje produktem, podkreśli jego zalety. Natomiast nachalne nagabywanie do kupna np. żelu do mycia twarzy za 250 zł (który go nie potrzebuje), a z ewentualnej rozmowy wyniknie, że klient groszem nie śmierdzi – automatycznie go odstraszy.

Sprawdzona kosmetyczka jak znalezc

Sprawdzona kosmetyczka jak znalezc

Sprawdzona kosmetyczka – gdzie znaleźć?

Najprościej – szperając w sieci, a zwłaszcza na serwisach z ogłoszeniami. Bazę sprawdzonych kosmetyczek i innych usługodawców z opiniami, zdjęciami i ocenami klientów znajdziesz na serwisie http://fixly.pl/. Strona jest przejrzysta, intuicyjna i w wyjątkowo prosty sposób szybko znajdziesz usługę, której szukasz! Wystarczy, że zamieścisz zapytanie np. o solidne wykonanie paznokci na ślub, a kosmetyczka sama się do siebie zgłosi z propozycją!

Dzięki temu oszczędzisz czas i nerwy – wybierasz wśród sprawdzonych osób!

Zobacz nasze inne wpisy

Brak komentarzy

Dodaj odpowiedź

0
    0
    TWOJE ZAMÓWIENIE