Paski wybielające zęby – numer 1 Hollywoodzki uśmiech!

Paski wybielające zęby

Paski wybielające zęby – chcesz mieć Hollywoodzki uśmiech na 100%? Jakie są najlepsze paski wybielające zęby? Efekty pasków wybielających!

Paski wybielające zęby – efekty, których się nikt nie spodziwał!

Podsumowując efekty pasków wybielających zęby:

 • SĄ BIAŁE! Piękna biel zębów, która nie jest sztuczna ani przerysowana!
 • SĄ CZYSTE! Paski wybielające zęby wyczyściły przestrzenie między zębowe, z  czym mają problem zwłaszcza właściciele zębów w kształcie trójkąta bądź zębów niekoniecznie prostych.
 • SĄ GŁADKIE! Usuwają nalot na zębach!  Paski wybielające „wyżarły” cały nalot i osad na zębach, z którymi nie radziły sobie pasty do zębów (i to te z górnej półki)!
 • SĄ ŚWIEŻE! Paski wybielające do zębów odświeżają oddech! Wszystkie nieczystości i zapachy, które możesz mieć między zębami, poczujesz przy wypłukiwaniu zębów z żelu i przy umyciu zębów po użyciu pasków – brzmi okropnie, ale to świadczy o skuteczności żelu!

Paski wybielające zęby – gdzie kupić?

Profesjonalne i sprawdzone (!) paski wybielające zęby kupisz tu:

Paski wybielające zęby promocja

Paski wybielające zęby promocja

Paski wybielające zęby – efekty!

Paski wybielajace zęby dają efekty mega, mega szybko. Zdecydowanie szybciej, niż używanie jakiejkolwiek pasty wybielającej.

Pierwsze efekty wybielenia zębów paskami wybielającymi widać już po paru dniach. Zęby zaczynają się „przejaśniać” i robić bielsze, brzydki odcień żółci i nalotu na zębach znika. WAŻNE! Żel uaktywnia się w kontakcie ze śliną, przez co wybiela przebarwienia powstałe nawet w szczelinach międzyzębowych. Dzięki temu efekt nie jest sztuczny czy przerysowany – wybieleniu ulega cały ząb, a nie tylko jego front.

Pełne efekty widać po 14 dniach systematycznego używania pasków wybielających. Efekt śnieżnej bieli utrzymuje się bardzo długo (nawet 3 miesiące), pod warunkiem zachowania odpowiedniej higieny jamy ustnej (codzienne szczotkowanie, nitkowanie przestrzeni międzyzębowych itd.) oraz przy ograniczeniu picia kawy i herbaty.

Paski wybielające zęby efekty

Paski wybielające zęby efekty

Paski wybielające zęby – które wybrać?

 • Wybieraj te, których nie nakłada się na brudne zęby. Niektórzy producenci pasków zachęcają, że tak, można zakładać paski wybielające na brudne zęby. Co za bzdura. To tak, jakbyś użył dezodorantu na spocone ciało i myślał, że pachniesz.
 • Lepiej nie wybieraj pasków, w których podczas wybielania możesz jeść i pić. W ten sposób zakłócasz „pracę” paska, pasek się odlepia, a żel zamiast zostawać na zębach – jest zjadany. Czyli bez sensu.
 • Po co stosować pełne opakowanie, możesz użyć 1 paska – co za ekonomia! Tak, po 1 użyciu możesz zauważyć efekt, ale proces wybielania trwa pełne 14 dni. Nie wierz, że efekt będzie już po pierwszym pasku (chyba jedynie w głowie, na pewno nie na zębach). Kupuj te, których jest 28 w opakowaniu, a nie na sztuki – pojedynczy pasek pomoże tyle, co umarłemu kadzidło.
 • Efekty utrzymują się przez kilka lat! Bzdura, bzdura, bzdura! Nawet wybielanie zębów u stomatologa trzeba powtarzać, a co dopiero wybielanie zębów po paskach wybielających. A zaleca się ponowne wybielanie zębów paskami co 3 miesiące dla optymalnego efektu.

Paski wybielające zęby – jak stosować?

 • Paski używamy 1x dziennie. Najlepszym czasem na użycie pasków wybielających zęby jest pora po kolacji.
 • Myjemy dokładnie zęby. Nie nakładaj pasków wybielających na brudne zęby. Dlaczego? Powód wyżej (paski wybielające zęby – które wybrać?).
 • Odczekaj 1 godzinę po umyciu zębów a założeniem pasków. Niech dziąsła i zęby dojdą do siebie po szorowaniu.
 • Po tym czasie rozerwij saszetkę z paskiem. Zobaczysz dwa paski, które wyglądają jak papier. Dłuższe paski zakładamy na górny łuk zębowy, a krótsze – na dolny łuk zębowy.
 • Paski nakładamy stroną z żelem na przód zębów. Zrównaj paski z linią dziąseł i delikatnie  przyciśnij.
 • Następnie czekaj 30 minut. W tym czasie nie jedz i nie pij. W kontakcie ze śliną paski zaczynają działać, a żel z aktywnym tlenem zaczyna się uwalniać.
 • Po pół godzinie usuń paski wybielające z zębów. Paski wyrzuć do kosza. Nie używaj drugi raz tego samego paska!
 • Dokładnie wypłucz jamę ustną wodą. Najlepiej parę razy, żel dość mocno się trzyma. Po całej ceremonii umyj zęby. Podziwiaj.
Paski wybielające zęby cena

Paski wybielające zęby cena

Zobacz nasze inne wpisy

Komentarze (5)

Dodaj odpowiedź

0
  0
  TWOJE ZAMÓWIENIE