Patenty na bycie NAJ – pielęgnacja na co dzień!

Rękawica Kessa do masażu

Każdy ma jakieś patenty na bycie NAJ. Codzienne nawyki urodowe nic innego jak słynne, youtubo’we „skincare routine”. Oto best of the best!

Rękawica Kessa do masażu

Masaż ciała na sucho i mokro!

Masaż ciała i twarzy to bardzo miły akcent codziennej pielęgnacji. Spokojnie – nie musi trwać długo. Bo kto ma dzisiaj czas na wielogodzinne przesiadywanie w łazience? Jeśli jednak znajdziesz chwilę dla siebie, spróbuj.

RĘKAWICA DO MASAŻU CIAŁA – KESSA

Masaż ciała przeprowadzaj na sucho, przy użyciu rękawicy do masażu ciała (rękawica Kessa) lub szczotek z naturalnego włosia. Natomiast masaż twarzy wykonuj na mokro, używając do tego olejów pielęgnacyjnych. Takie masaże wygładzają, ujędrniają oraz działają odmładzająco. Czego chcieć więcej :)?

Korektor do twarzy > podkład

O tym sposobie wspominałam w sposobach modelek na urodę (link niżej). Plamy, przebarwienia, wypryski lub po prostu to, co chcesz ukryć, zakryj korektorem. A przecież nie chcesz zakryć całej twarzy, prawda?

SEKRETY URODY MODELEK

Skóra to tkanka, która potrzebuje oddechu, więc nie zalepiaj każdego centymetra twarzy i szyi podkładem. Może sprawdza się to u aktorek albo prezenterek telewizyjnych, ale nie zdaje to egzaminu na dłuższą metę. Dlatego postaw na dobrej jakości korektor, kroplę podkładu i naturalny puder. Skóra odwdzięczy Ci się po latach, zobaczysz.

Chłodna woda i kostki lodu

Mimo tego, że na pewno tak jak ja jesteście ciepluchami, to prawda jest brutalna. Chłodna woda (nie zimna, nie przesadzajmy!) bardzo służy skórze. Nie dość, że świetnie orzeźwia (zwłaszcza rano), to jeszcze działa ujędrniająco. Czy to działa? Spytajcie się mojej 84-letniej babci, która może poszczycić się naprawdę powalającą cerą.

Natomiast masaż twarzy i skóry szyi kostkami lodu to świetny patent przedimprezowy. Taki masaż błyskawicznie zwęzi rozszerzone pory, poprawi koloryt skóry przez zwężenie naczyń krwionośnych i dodatkowo zlikwiduje obrzęki twarzy. Bardzo, bardzo polecam!

Serum różane 3xROSE

Tańszy czyścik, droższe serum

O ile w dobrą i właściwą pielęgnację warto zainwestować, o tyle codzienne używanie żelu do mycia o właściwościach ujędrniających to zwykły przerost formy nad treścią. Albo krem powiększający biust (czy jakąkolwiek inną część ciała). Kto w ogóle w to wierzy?!

Bądźmy poważni.

Postawcie lepiej na dobrej jakości oleje do pielęgnacji twarzy, kremy z dobrymi, nie za długimi składami no i coś, czego nie można kupić za żadne pieniądze – umiar!

NAJLEPSZE OLEJE DO PIELĘGNACJI TWARZY

A Wy jakie macie patenty na bycie NAJ?

Zobacz nasze inne wpisy

Brak komentarzy

Dodaj odpowiedź

0
    0
    TWOJE ZAMÓWIENIE