Maść z witaminą A to cudo kosmetyczne – jest niezwykle uniwersalnym kosmetykiem. Maść z witaminą A można stosować na twarz, na trądzik, jako krem do stóp czy na zajady. Oto najtańszy, odmładzający kosmetyk.

Maść z witaminą A – kosmetyk uniwersalny

  1. jako krem pod oczy i krem do twarzy
  2. jako regenerujący krem do stóp i do dłoni
  3. jako środek na popękane i zniszczone paznokcie
  4. jako remedium na ślady po trądziku
  5. jako ochronna pomadka do ust
  6. jako maść na zajady

Tanie kosmetyki na zimę

Maść z witaminą A – cena i rodzaje

Cena maści z witaminą A nie przekracza 5 zł.

Firmy produkujące maść z witaminą A:

  1. Cefarm Olsztyn
  2. Hasco Lek
  3. Farmina
  4. Oceanic

Maść z witaminą A – na twarz

Niektórzy stosują maść z witaminą A na całą twarz. Nie boją się zapchania porów skórnych. Twierdzą, że stosowanie najprostszej, dwuskładnikowej maści na całą twarz bardzo dobrze natłuszcza, regeneruje i chroni skórę przed działaniem czynników zewnętrznych.

Maść z witaminą A na trądzik

Maść z witaminą A – trądzik

Maść z witaminą A świetnie regeneruje skórę i łagodzi wszelkie zaczerwienienia. Świetnie sprawdza się stosowana punktowo na przebarwienia i zaczerwienienia potrądzikowe, przyspiesza także regenerację skóry.

Miejsce po trądziku posmarowane cienką warstwą maści z witaminą A wygląda o wiele lepiej nawet na 2 dzień!

Jeśli boisz się zapchania skóry i pogorszenia stanu cery przez maść z witaminą A (masz rację! to dość powszechne!), a cierpisz na przebarwienia potrądzikowe i szarą, ziemistą cerę, sięgnij po MASECZKĘ Z FASOLKI MUNG!Maść z witaminą A pod oczy

Maść z witaminą A – pod oczy

Maść z witaminą A doskonale natłuszcza i ochrania cienką i delikatną skórę pod oczami. Skóra wokół oczu jest pozbawiona gruczołów łojowych, dlatego ta strefa jest tak bardzo narażona na powstawanie zmarszczek.

Maść z witaminą A stosowana codziennie na noc oraz na dzień doskonale zastępuje krem pod oczy – ochrania skórę wokół oczu przed czynnikami zewnętrznymi, zmniejsza sińce i worki pod oczami a także zapobiega powstawaniu zmarszczek.

Tak! Wiem, że dużo osób „hejtuje” stosowanie maści z witaminą A pod oczy. Nic dziwnego. Maść lubi migrować do oczu, powodując ich podrażnienie. Dlatego dużo bezpieczniejsza i równie skuteczna jest MASECZKA, KTÓRA WYGLĄDA JAK OGÓREK!

Maść z witaminą A zajady