Jaki krem wybielający odbyt i miejsc intymnych kupić?

Krem wybielający miejsca intymne opinie pachy odbyt

Krem wybielający odbyt, miejsca intymne czy nawet pachy – tak, taki preparat istnieje i nawet działa! Jakie preparaty mogę stosować na przebarwienie miejsc intymnych? Czy taki krem do wybielania odbytu działa? Jak stosować preparat do wybielania odbytu?

Jakie preparaty mogę stosować na przebarwienie miejsc intymnych?

Krem wybielający miejsca intymne powinien być delikatny i skuteczny zarazem. Dobrze, by zawierał kwasy owocowe w nie za dużych stężeniach – dzięki temu unikniemy podrażnienia skóry, efektu zaczerwienienia czy nawet złuszczenia. Należy pamiętać, że skóra odbytu i miejsc intymnych jest niezwykle delikatna! Do tego taki krem powinien oprócz działania wybielającego wykazywać działanie nawilżająco-pielęgnacyjne. Jest to niezwykle istotne, gdyż preparat wybielający odbyt często wysusza i ściąga skórę oraz działa drażniąco na błony śluzowe. Zatem najlepszy krem wybielający odbyt, miejsca intymne i pachy nie powinien być turbo-mocnym specyfikiem, który zadziała od pierwszego użycia (co zresztą jest niemożliwe), lecz winien być delikatnym środkiem, którego efekty wybielające zaobserwujemy po pewnym czasie.

Czy krem wybielający odbyt działa?

By krem wybielający odbyt, miejsca intymne i pachy działał, kluczowa jest systematyczność. Nawet najlepszy krem (czytaj: najdroższy) nie zadziała, gdy nie będzie stosowany regularnie i sumiennie. Rozjaśnienie miejsc intymnych będzie odbywać się powoli i stopniowo, dając trwały efekt bielszej, jaśniejszej i bardziej nawilżonej skóry. Jednak dużo osób zniechęca się czasem trwania kuracji wybielającej – jest to poniekąd zrozumiałe, gdyż wydając pieniądze na dany preparat zawsze chcemy szybkich efektów. Niestety każdy krem wybielający odbyt oraz każde przebarwienie miejsc intymnych wymaga podejścia wręcz psychologicznego, na zasadzie: „wiem, że problem istnieje, ale z pewnością kiedyś się go pozbędę”. Dlatego należy uzbroić się w cierpliwość, bo efekty stosowania kremu wybielającego miejsca intymne mogą pojawić się dopiero po 2-3 tubce preparatu.

Krem wybielający miejsca intymne odbyt pachy opinie
Krem wybielający miejsca intymne odbyt pachy opinie

Jak rozjaśnić skórę odbytu?

Pomysłowość niektórych osób potrafi zaskoczyć! W internecie krążą sposoby na rozjaśnianie odbytu sokiem z cytryny i sodą oczyszczoną, jednak nie można ich zaliczyć do bezpiecznych. Zarówno czysty sok z cytryny jak i soda oczyszczona stosowana na miejsca intymne doprowadzają do podrażnienia, wysuszenia i zaczerwienienia okolic odbytu (i to już po pierwszym użyciu). Następstwem tego działania jest autentyczny problem ze skórą i błonami śluzowymi, który trzeba leczyć dermatologicznie i ginekologicznie. Dlatego lepiej zastosować profesjonalny krem do wybielania odbytu lub udać się do gabinetu medycyny estetycznej – przy czym w przypadku zdecydowania się na zabieg rozjaśniający odbyt i miejsca intymne należy liczyć się z większymi kosztami.

Jak pozbyć się ciemnej skóry w okolicach intymnych?

Jak wyżej – nie warto stawiać na domowe sposoby, lecz na dobry krem do wybielania odbytu i miejsc intymnych i ewentualne zabiegi rozjaśniające skórę. Po sposoby na wybielanie miejsc intymnych warto sięgnąć, gdy faktycznie ciemniejsza skóra i błony śluzowe stanowią defekt estetyczny, z którym można źle się czuć. Największa krępacja przychodzi w momencie intymnego zbliżenia, ale może też dotyczyć osób, dla których wygląd jest sposobem na życie i karierę zawodową (aktorek, modelek czy instagramerek).

Jak jeszcze oprócz preparatu wybielającego odbyt i zabiegów kosmetycznych rozjaśnić miejsca intymne? Można zawsze zastosować peeling – najlepiej enzymatyczny lub drobnoziarnisty w przypadku pach i pachwin lub gruboziarnisty na łokcie i kolana. Nie zaleca się stosowania peelingów na błony śluzowe miejsc intymnych! Poza tym możliwości rozjaśniające są bardzo ograniczone.

Krem wybielający miejsca intymne odbyt pachy
Krem wybielający miejsca intymne odbyt pachy

Jak rozjaśnić odbyt w domu?

Jedyny domowy sposób na rozjaśnienie odbytu w domu (który wydaje się być racjonalny) to zastosowanie jogurtu naturalnego. Jogurt nałożony w formie maseczki na okolice odbytu na ok. 10-15 minut może delikatnie rozjaśnić odbyt, jednak efekt wybielenia będzie słabszy niż w przypadku zastosowania kremu. Do tego trzeba pamiętać, że za każdym razem jogurt powinien być świeży, by nie doszło do zakażenia. Dlatego jest to metoda nie do końca dobra i przetestowana, ponieważ dużo osób rezygnuje już po paru zastosowaniach jogurtowej maseczki.

Gdzie kupić krem wybielający odbyt?

Chcesz kupić krem wybielający odbyt, miejsca intymne i pachy? Odwiedź nasz sklep internetowy, który oferuje krem intymny. Długie daty ważności, skuteczne działanie i dyskretna, szybka przesyłka! Kuracja wybielająca odbyt i miejsca intymne będzie prosta, przyjemna i efektowna.

Krem wybielający miejsca intymne kupisz tutaj!

Krem wybielający miejsca intymne kupisz tutaj!
 

Zobacz nasze inne wpisy

Brak komentarzy

Dodaj odpowiedź

0
    0
    TWOJE ZAMÓWIENIE