Abercrombie & Fitch — co warto wiedzieć o tej marce?

Abercrombie & Fitch to marka, która już od 1892 roku istnieje na rynku. Aż ciężko w to uwierzyć, że na rynku istnieją jeszcze takie firmy modowe, które mogą pochwalić się ponad stuletnią historią, ale tak faktycznie jest. Tym bardziej że jest to jedna z nielicznych marek modowych, które mogą pochwalić się nawet własnym serialem na jednej z platform streamingowych.

Młodzieżowa elita

Pierwszy sklep nosił nazwę David T. Abercrombie Co. i był miejscem, który swój działał jako specjalizacja myśliwska i wędkarska. W 1900 roku do współpracy dołączył prawnik Ezra Fitch. Oficjalna nazwa powstała dopiero w 1904 roku. Pomimo tego, że w 1907 r. odszedł David T. Abercrombie, nazwa pozostała, święcąc dalsze sukcesy na rynku.

Od początku powstania marki, wiele się u niej zmieniło. Początkowa oferta skierowana była tylko dla sportowców. Z czasem jednak twórcy zaczęli swoją ofertę kierować na…białych Amerykanów. Jednak nie byle jakich. Logo A&F miało oznaczać przynależność do młodzieżowej elity. Poszły za tym ceny, które sprawiły, że ubrania były dostępne tylko i wyłącznie dla wąskiego grona odbiorców.

Klasyczne ubrania Abercrombie & Fitch

Koncern na szczycie

W pewnym momencie, do klientów tej marki należały takie osobistości jak: Ernest Hemingway, John F. Keneddy czy Teddy Roosevelt. Jednak historia nie była i dla tej firmy łaska. Firma była na szczycie, mogąc pochwalić się tak znanymi nazwiskami, aby za to po jakimś czasie, znaleźć się na samym dnie.

F&A przechodziła dosłownie z rąk do rąk, ponieważ każdy chciał znaleźć na nią sposób. Udało się to dopiero chyba Michaelowi Jeffriesowi. To on ofertę skierował do amerykańskich nastolatków, ponownie wynosząc markę na sam szczyt. Z czasem oferta marki zaczęła się poszerzać, czego dowodem może być chociażby kolejka Kids, która pojawiła się w roku 1998. Rok 2000 to niesamowita, kultowa marka Hoolsiter Co. (Hollister California), której sukces do dzisiaj jest namacalny.

Klasyczne i stylowe ubrania

Do dzisiaj ubrania tej marki dostępne są w wielu sklepach. Wystarczy wejść m.in. na stronę https://answear.com/m/abercrombie-fitch, aby przekonać się, że również Polska może czerpać z tej właśnie potęgi. Oto ubrania, które dedykowane są do noszenia na co dzień. Ta ponad stuletnia marka ma do zaoferowania wiele stylowych ubrań, jakie na pewno przypadną do gustu młodym ludziom.

Wystarczy chociażby spojrzeć na barwne szaliki, które tak naprawdę stanowią preludium do dalszych elementów garderoby, jakie dedykowane są nie tylko dla dziewcząt, ale również dla mężczyzn. Nie da się obojętnie przejść wobec tych barwnych koszul. A co tu dopiero mówić o bluzach w typie oversize. Nie tylko wygodne i komfortowe, ale zapewniają estetyczny design na każdym kroku. Eleganckie sukienki, longsleeave, spodnie, skórzane kurtki i wiele innych — dzięki F&A szafa może zapełnić się efektownymi ubraniami, jakie pomogą tworzyć modne stylizacje na każdym kroku. Warto zobaczyć, co każda osoba może dzięki nim kupić dla siebie, dbając przy tym o ciekawie wykonany outfit każdego dnia.

Artykuł sponsorowany

Zobacz nasze inne wpisy

Brak komentarzy

Dodaj odpowiedź

0
    0
    TWOJE ZAMÓWIENIE