Zniszczone dłonie od pracy, detergentów i wody – LUX [maseczka]!

Zniszczone dłonie od wody

Zniszczone dłonie od pracy, detergentów i wody – co robić? Oto maseczka na zniszczone dłonie i sposoby na zniszczoną skórę rąk. Czas na SPA dla dłoni!

Zniszczone dłonie od pracy, detergentów, wody …

Dłonie niszczą się nie tylko górnikom! Osoby pracujące na magazynach, przy pakowaniu i w gospodarstwie domowym doskonale o tym wiedzą! Od czego niszczy się skóra dłoni?

Zniszczone dłonie od kartonów – cięcie, rozpakowywanie, grzebanie w kartonowych pudłach strasznie wysusza i niszczy ręce! Wie o tym każda osoba pracująca na magazynie, w sklepie, na zapleczu z towarem.

Zniszczone dłonie od detergentów – dobra chemia to mocna chemia, która jest drastyczna dla brudu, tłuszczu i … rąk. Tutaj zniszczone ręce będą miały osoby pracujące na tzw. popularnym „zmywaku”, firmach sprzątających, restauracjach.

Zniszczone dłonie od wody – nie każdy posiada w domu zmywarkę, a zmywanie naczyń twardą „kranówą” to prawdziwa męka dla skóry dłoni. Wystarczy przez parę dni umyć stertę naczyń – na efekty zniszczonych dłoni od wody nie trzeba czekać długo!

Zniszczone dłonie od klimatyzacji – pracę w klimatyzowanych pomieszczeniach odczuwa nie tylko skóra twarzy i przesuszone oczy! Skóra dłoni osób pracujących w klimatyzowanych pomieszczeniach szybciej staje się sucha, zniszczona, podrażniona!

Zniszczone dłonie mechanika – to zawód wymagający dla skóry dłoni: smary, dłubanie, grzebanie pod maskami aut, precyzyjne zabawy z elektroniką, do tego często praca w zimnym garażu … Dłonie mechanika to dłonie człowieka pracującego!

O ile kobiety jako-tako dbają o swoje dłonie (chociażby … używają kremów do rąk), tak mężczyźni mają z tym duży problem.

Nie jest to reguła, ale jest z tym … różnie. Zazwyczaj powodem jest po prostu czasu albo niechęć do kosmetyków.

„Bo to takie babskie!”

Dlatego zniszczone dłonie mężczyzny potrzebują dodatkowej porcji pielęgnacji!

Oto totalnie suche, zniszczone dłonie od cięcia kartonów i detergentów – zniszczone dłonie mężczyzny:

Zniszczone dłonie od wody

Zniszczone dłonie od wody

Zniszczone dłonie od detergentów

Zniszczone dłonie od detergentów

Zniszczone dłonie mężczyzny

Zniszczone dłonie mężczyzny

Zniszczone dłonie – maseczka na zniszczone dłonie!

Dla osób, które NIE MAJĄ czasu:

 • KREM NA ZNISZCZONE DŁONIE – tu wystarczy bardzo dobrej jakości, lekki, nietłusty krem. Ma się szybko wchłaniać, nie zostawiać uczucia lepkości tak, by móc szybko wrócić do pracy. Dodatkowo ma faktycznie działać tu i teraz, SZYBKO! Stosuj cieńszą warstwę za dnia, nocą nałóż grubszą warstwę w formie maseczki.
 • MASECZKA-KOMPRES Z WOSKU NA ZNISZCZONE DŁONIE wosk brzmi strasznie? Ta maseczka nie wymaga podgrzewania ani wyjścia do salonu kosmetycznego! Wystarczy, że nałożysz ją na skórę dłoni i zostawisz do wyschnięcia. Trwa to dosłownie parę minut. Potem możesz ją albo odrywać płatkami albo … zmyć. Skóra jest wyraźnie gładsza, uspokojona, suche skórki znikają. Po paru użyciach skóra jest nie do poznania! Rezultaty pojawiają się bardzo, bardzo szybko! Polecamy MASECZKĘ HONEY HAND WAX!
Zniszczone dłonie mechanika

Zniszczone dłonie mechanika

Zniszczone dłonie od detergentów

Zniszczone dłonie od detergentów

Dla osób, które MAJĄ czas:

 • Maseczka z siemienia lnianego – zagotuj 2 łyżki kleiku z siemienia lnianego w pół szklanki wody. Ostudź. Powstały kleik wymieszaj z miodem i surowym żółtkiem jaja. Taką maseczkę nałóż na 15 minut na zniszczoną skórę dłoni. JAK WYKORZYSTAĆ SIEMIĘ LNIANE? – PORADNIK!
 • Maseczka parafinowa – tutaj polecamy wyjście do salonu kosmetycznego – unikniesz eksperymentów z podgrzewaniem i poparzeniami. Kompres z ciepłej maseczki parafinowej pięknie wygładza skórę dłoni i wzmacnia paznokcie. A przy tym znakomicie relaksuje, jak każda terapia ciepłem!
 • Olej jojoba (!!), olej z pestek malin – świetnie natłuszczające, lekkie i przyjemne oleje. Genialnie regenerują skórę, nadając jej gładkość i sprężystość – a przy tym nie mają drażniącego zapachu! Dodaj parę kropli jednego z tych olejów do dowolnego kremu do rąk lub wetrzyj w nie parę kropli solo. Stosuj na noc – oleje mogą zostawić na skórze lekko tłusty film. Do kupienia w aptekach, sklepach zielarskich, drogeriach.

Uwaga na kremy z mocznikiem!

Jeśli przyjdzie Wam na myśl, by skorzystać z bogatego kremu z mocznikiem na zniszczoną skórę dłoni, to możecie bardzo podrażnić sobie skórę: mieć uczucie pieczenia, szczypania i zaczerwienienia.

Korzystaj z kremów mających mniejszą ilość mocznika w składzie (2-5%) i stosuj je częściej, nie funduj skórze szoku w postaci 30% mocznikowej bomby!

Zniszczone dłonie – maseczka SKLEP

Maseczkę na zniszczone dłonie dostaniesz tu:

Tonik aloesowy sklep

Zobacz nasze inne wpisy

1 komentarz

 • Anka 6 lat temu Odpowiedz

  Dłonie mojego Czesława wyglądają identycznie :P:P

Dodaj odpowiedź

0
  0
  TWOJE ZAMÓWIENIE