W jaki sposób mierzyć złote obrączki ślubne? Sprawdzone metody

Złote obrączki ślubne

Zakup obrączek to niełatwe zadanie. Istotną rolę odgrywa tutaj dobór odpowiedniego rozmiaru. W przypadku zakupów stacjonarnych, wystarczy zwrócić się o pomoc do specjalisty. Jednak to sklepy internetowe mogą pochwalić się bogatszą ofertą, a aby z niej skorzystać, należy znać swój rozmiar. Istnieje kilka sposobów na prawidłowe przymierzanie biżuterii.Dobranie odpowiedniego rozmiaru pierścionka

Wiemy już, że odnalezienie perfekcyjnego rozmiaru pierścionka to niezwykle istotna kwestia. W końcu zbyt mała biżuteria mogłaby uszkodzić skórę, a zbyt duża spadać z palca. Jedynie idealnie dopasowana obrączka ślubna zapewni pełen komfort noszenia. Udając się do salonu jubilerskiego, problem dopasowania wymiarów niemalże znika. Możemy zabrać ze sobą naszą ulubioną biżuterię, która zostanie zmierzona przy pomocy specjalnego trzpienia. Sklepy wyposażone są także w miarki jubilerskie, które składają się z pierścieni w różnych rozmiarach. Zakładając po kolei każdy z nich, w końcu dochodzimy do tego, który wzorowo układa się na dłoni. Następnie wystarczy odczytać z niego rozmiar, aby móc odetchnąć z ulgą. Coraz więcej jubilerów online wprowadza do swojej oferty podobne rozwiązania. Na wielu stronach dostępne są bezpłatne miarki, które pomogą dobrać odpowiedni rozmiar w domowym zaciszu. Niezwykle precyzyjnym sposobem jest także zmierzenie średnicy ulubionej biżuterii przy pomocy linijki lub suwmiarki. Należy porównać wynik z tabelą rozmiarów, aby mieć pewność, że zakupiona obrączka będzie niesamowicie komfortowa.

Złote obrączki ślubne
Obrączki ślubne wykonane z żółtego złotaGdzie kupić obrączki ślubne?

Zakup obrączek ślubnych to jedna z najważniejszych transakcji, jakich dokonacie w swoim życiu. Warto zadbać, aby symbole miłości pochodziły od najlepszego jubilera, który gwarantuje doskonałą jakość wyrobów. Świetnym sposobem na znalezienie odpowiedniego sklepu jest konsultacja z młodymi małżeństwami. Na różnych forach i blogach znajdziecie opinie na temat obrączek ślubnych konkretnej marki. Kierując się doświadczeniem innych, zyskujecie sporą szansę, iż podejmiecie najlepszy możliwy wybór. Z kolei szeroka oferta pozwoli wam na znalezienie tych wymarzonych, dedykowanych wam egzemplarzy, np. ogromny wybór obrączek ślubnych oferuje SAVICKI.

Nowoczesne i klasyczne obrączki ślubne

Jeśli znamy już swój rozmiar, możemy zacząć poszukiwać najpiękniejszych modeli. Ładne obrączki ślubne kuszą swoim blaskiem z witryn sklepowych, jednak ten wymarzony egzemplarz powinien wprawić was w absolutny zachwyt. Aby zaoszczędzić sporo czasu na poszukiwaniach, ustalcie sobie pewne kryteria. Zacznijcie do wyboru między modelami w oryginalnym i tradycyjnym stylu. Klasyczne obrączki ślubne są ponadczasowe, zatem już zawsze będą stylowym uzupełnieniem waszych stylizacji. Możemy uznać je także za bezpieczny wybór, w końcu prosty design nigdy się nie znudzi. Nowoczesne pierścionki to z kolei wspaniały sposób na wyróżnienie się z tłumu. Tak dobrane symbole miłości pozwolą także na wyrażenie swojego charakteru. Możliwość przyozdobienia ich ulubionymi kamieniami szlachetnymi sprawia, że tak ważna biżuteria będzie mogła dopasować się do waszej dotychczasowej kolekcji oraz usposobienia.

Zobacz nasze inne wpisy

Brak komentarzy

Dodaj odpowiedź

0
    0
    TWOJE ZAMÓWIENIE