Czy biżuterię trzeba nosić w komplecie?

Zestaw biżuterii

Idealnie dobrany zestaw biżuterii, podkreśli walory Twojej urody i będzie doskonałym dopełnieniem stylizacji. Komplety biżuterii możesz tworzyć samodzielnie, ale możesz też skorzystać z gotowych zestawów. Jak nosić komplety biżuterii złotej lub srebrnej, by wyglądać dobrze? Czy biżuterię zawsze trzeba nosić w komplecie?

Zestaw biżuterii – w komplecie, czy osobno?

Jak nosić komplety biżuterii złotej lub srebrnej, by wyglądać dobrze? Wszystko zależy od Twoich indywidualnych preferencji. Nie ma sztywnych ram, których trzeba się kurczowo trzymać. Jeśli masz komplet biżuterii, możesz go nosić w całości. Takie zestawienie idealnie sprawdzi się na specjalną okazję i wielkie wyjście. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by założyć np. tylko jeden element zestawu i połączyć go z czymś zupełnie innym. To dobra opcja na co dzień. Komplety możesz dowolnie mieszać. Musisz tylko pamiętać o zachowaniu umiaru. Jeśli szukasz biżuterii, która tak samo dobrze prezentuje się solo, jak i w komplecie, sprawdź biżuterię Tous.

Jak nosić komplety biżuterii złotej lub srebrnej?

Żeby zestaw biżuterii idealnie się prezentował, przy dobieraniu poszczególnych elementów, warto kierować się kilkoma, uniwersalnymi zasadami.

  • Po pierwsze – umiar

Bardzo łatwo można przesadzić z formą kompletu biżuterii. Dobrym, a jednocześnie bezpiecznym wyborem są minimalistyczne zestawy, które będą dobrze wyglądać w połączeniu z niemal każdą stylizacją.

  • Po drugie – komfort

Zestaw biżuterii powinien być dopasowany do Twojej osobowości. Nawet najdroższy i najpiękniejszy komplet nie będzie dobrze się prezentować, jeśli nie będziesz czuć się w nim komfortowo.

  • Po trzecie – detale

Jeśli chcesz wyglądać oryginalnie, zadbaj o to, żeby Twoja biżuteria wyróżniła się czymś na tle innych błyskotek. Możesz wybrać zestaw biżuterii z intrygującym detalem w intensywnym kolorze lub sięgnąć po łańcuszek i bransoletkę w formie warstwowej.

Komplet biżuterii – z ilu elementów powinien się składać?

Warto mieć przynajmniej jeden komplet biżuterii, który składa się z trzech elementów: bransoletki, naszyjnika i kolczyków. Dobrze jest jednak nosić nie trzy elementy na raz, a dwa i dowolnie je ze sobą łączyć, np. bransoletkę z naszyjnikiem albo naszyjnik z kolczykami. Do takiego dwuelementowego zestawu można również dorzucić inną biżuterię i stworzyć w ten sposób ciekawe połączenie.

Z kompletami biżuterii można eksperymentować, ale trzeba pamiętać o tym, by robić to ostrożnie. Z czasem, pudełeczko na biżuterię będzie się powiększać o kolejne zestawy oraz pojedyncze sztuki kolczyków, łańcuszków, bransoletek itp., można pozwolić sobie na nieco więcej swobody. To idealny czas na tworzenie efektownych i oryginalnych połączeń.

Zestawy biżuterii a obecne trendy

Co mówią najnowsze trendy na temat noszenia kompletów biżuterii? Obecnie, panuje dosyć duża swoboda, jeśli chodzi o mieszanie stylów. Komplety można nosić razem lub osobno i łączyć poszczególne elementy z inną biżuterią. Dosyć częstą praktyką, jest noszenie na co dzień tylko jednego elementu zestawu – komplety są zarezerwowane na specjalne okazje.

Artykuł sponsorowany

Zobacz nasze inne wpisy

Brak komentarzy

Dodaj odpowiedź

0
    0
    TWOJE ZAMÓWIENIE