Wybielanie miejsc intymnych i odbytu – przed i po, krem, cena, domowe sposoby i opinie z forum

Wybielanie miejsc intymnych opinie cena

Wybielanie miejsc intymnych to sprawa dość kontrowersyjna – w końcu jest to zabieg poprawiający urodę miejsc intymnych czyli najbardziej osobistych. Jaka jest jego cena, jakie są domowe sposoby na wybielanie miejsc intymnych i jakie opinie z forum posiada krem do wybielania miejsc intymnych?

Okazuje się, że wybielanie odbytu i warg sromowych jest bardzo pożądaną, choć wstydliwą metodą poprawiania urody miejsc intymnych. Sam zabieg nie należy do najtańszych (cena wybielania miejsc intymnych za pomocą lasera w gabinecie przekracza 1000 zł za jednorazowy zabieg). Istnieją też domowe sposoby na rozjaśnianie odbytu i warg sromowych oraz krem wybielający miejsca intymne, odbyt i pachy. Która metoda rozjaśniania ciemnej skóry „tam” jest skuteczna?

Czy wybielanie miejsc intymnych jest popularne?

Na to pytanie odpowiedzi mogą udzielić jedynie zaufani kosmetolodzy i lekarze medycyny estetycznej, chociaż zdecydowanie częściej na wybielanie miejsc intymnych wybiera się gabinet lekarski niż kosmetyczny. Osoby, które zgłaszają się na zabieg wybielający miejsca intymne pokładają dużą dozę zaufania i dyskrecji w rękach lekarza, który zajmie się rozjaśnianiem ciemnych miejsc intymnych pacjenta.

Obowiązującą zasadą etyczną i moralną jest również tajemnica lekarska, więc dane personalne pacjenta i obawy, że „fama” o rozjaśnianiu bikini i odbytu się rozniesie – są bezpodstawne. Dlatego to, czy rozjaśnianie miejsc intymnych jest popularne czy nie, występuje raczej w formie domysłów i można z niego wnioskować jedynie na podstawie komentarzy z forum i opinii zamieszczonych w internecie.

Równocześnie dużo klinik oferuje wybielanie miejsc intymnych w formie zabiegu laserowego – na tej podstawie można stwierdzić, że rozjaśnianie okolic bikini, odbytu i pach cieszy się dużą popularnością.

Wybielanie odbytu to powód do wstydu?

Sam zabieg może być traktowany przez dużą ilość osób jako fanaberia, jednak ciemna skóra miejsc intymnych bywa powodem kompleksów i utrudnień w zbliżeniach międzyludzkich. Natomiast ciemniejsze miejsca, obwódki, obrączki na skórze warg sromowych i odbytu są w zupełności naturalne i nie świadczą o nieprawidłowościach fizjologicznych. Jednak mimo tego grono osób decyduje się na zabieg wybielania miejsc intymnych ze powodów czysto estetycznych.

Warto zaznaczyć, że dużo osób nie chce się dzielić doświadczeniem wybielającym nawet z własnym partnerem, zostawiając sobie tę część prywatności i często zabierając tajemnicę wybielania miejsc intymnych do przysłowiowego grobu.

Jakie efekty daje wybielanie miejsc intymnych przed i po?

Efektem zabiegu wybielania miejsc intymnych (odbytu, pach, bikini) ma być oczywiście rozjaśnienie naturalnie ciemnej skóry przez substancje depigmentujące głębsze warstwy skóry. Jest to proces, który wymaga regularności, samozaparcia i czasu, jednak efekty jakie daje wybielanie miejsc intymnych są warte pozbycia się wstydu i przełamania psychicznego. Dotyczy to również stosowania kosmetyków wybielających miejsca intymne (kremu i mydła wybielającego): oprócz widocznego rozjaśnienia ciemnej skóry ta pozostaje nawilżona, niepodrażniona, ujędrniona i zadbana.

Jakie opinie ma wybielanie miejsc intymnych?

Opinie na temat wybielania miejsc intymnych zaliczają się raczej do tych, którymi niechętnie się dzielimy. Samo wybielanie miejsc intymnych jest bardzo osobistą sprawą, a pójście na zabieg wybielający odbyt i wargi sromowe wymaga nie lada odwagi. Dlatego ciężko znaleźć online opinie o wybielaniu miejsc intymnych – znacznie bardziej popularne dotyczą kosmetyków wybielających „te okolice”: głównie dominuje tu krem do wybielania miejsc intymnych, odbytu i pach. W ogromnej większości jego zastosowanie przynosi oczekiwane rezultaty i jest wystarczające, by ciemna skóra miejsc intymnych została rozjaśniona i by prezentowała się lepiej i estetyczniej.

Czy wybielanie odbytu i warg sromowych jest niemoralne?

Panuje opinia, że na wybielanie miejsc intymnych decydują się osoby świadczące usługi seksualne i pracujące w branży porno. Nie jest to prawda – kompleks ciemnej skóry odbytu i warg sromowych może dotknąć „zwykłego Kowalskiego” i absolutnie nie powinno się zwracać uwagę na powielane stereotypy.

Lekarze również nie traktują tego zabiegu jako „tabu”. Sam zabieg wybielający miejsca intymne nie odbiega swoją „wyjątkowością” od standardowego zabiegu na twarz czy ciało i jest przeprowadzany w pełni profesjonalnie i z zachowaniem wszystkich lekarskich procedur.

Wybielanie miejsc intymnych krem
Wybielanie miejsc intymnych krem

Krem do wybielania miejsc intymnych

Krem wybielający miejsca intymne to skuteczny i bezproblemowy sposób na rozjaśnienie miejsc intymnych takich jak odbyt, wargi sromowe jak i pachy, łokcie czy kolana. Kosmetyk zawiera naturalne, skoncentrowane ekstrakty owocowe (ekstrakt z cytryny, ekstrakt z morwy) o działaniu wybielającym skórę.

Ilości substancji aktywnych zostały tak dobrane i tak skomponowane, by zapewnić maksymalny, oczekiwany efekt wybielający bez podrażnienia skóry. Dlatego stosowanie kremu jest o wiele bezpieczniejsze i bardziej skuteczne niż domowe sposoby, które budzą wątpliwości co do higieny, bezpieczeństwa i efektywności działania.

Jakie opinie ma krem do wybielania miejsc intymnych?

  • Krem nie wysusza, nie powoduje ściągnięcia skóry ani powstawania suchych skórek.
  • Kosmetyk posiada nietłustą formułę, szybko się wchłania, nie pozostawia drażniącego filmu na skórze.
  • Krem do wybielania miejsc intymnych ma delikatną, aksamitną konsystencję bez grudek i drobinek.
  • Nie barwi skóry.
  • Daje uczucie nawilżenia skóry, pozostawia skórę zadbaną i wzmocnioną.
  • Sądząc po tym, jakie ma opinie można stwierdzić, że krem wybielający odbyt i miejsca intymne jest skuteczny i delikatnie rozjaśnia miejsca wymagające wybielenia.

Inne opinie jakie posiada krem wybielający miejsca intymne można znaleźć w komentarzach na forum pod artykułem (zobacz: krem wybielający miejsca intymne i pachy – koniec wstydu!).

Jak stosować krem do wybielania miejsc intymnych?

Krem do wybielania miejsc intymnych należy nakładać na nieuszkodzoną, niezmienioną chorobowo skórę w częstotliwości 1-2 razy dziennie. Nie należy stosować grubej warstwy kosmetyku – taka praktyka nie przyspieszy ani nie wzmocni działania wybielającego. Kremu nie zmywa się ze skóry. W celu lepszej absorpcji kosmetyku można wykonać delikatny masaż, który poprawi ukrwienie miejsc wymagających wybielenia – co da lepsze efekty stosowania kosmetyku.

Gdzie kupić krem do wybielania miejsc intymnych – SKLEP

Wybielanie miejsc intymnych laserem – zabieg i cena

Często stosowaną metodą rozjaśniania odbytu i warg sromowych jest wybielanie ich „światłem” czyli za pomocą wiązki lasera. Lekarz dobiera odpowiednią moc lasera po to, by uzyskać jak najlepsze efekty rozjaśnienia skóry bez równoczesnego jej uszkodzenia.

Ile kosztuje wybielanie miejsc intymnych (cena)?

Wybielanie miejsc intymnych laserem nie jest tanie: jego cena to ok. 1000 zł za jeden zabieg, a z reguły potrzebne są co najmniej 3 sesje wybielające. Nie jest to więc tania „impreza” i nie należy liczyć na to, że rozjaśnienie odbytu i warg sromowych nastąpi po 1 zabiegu. Wybielanie miejsc intymnych laserem przeprowadza się w odstępach z reguły co 3-4 tygodnie.

Jak przygotować się na wybielanie miejsc intymnych laserem?

Zabieg nie wymaga szczególnego przygotowywania się. W przeddzień zabiegu należy dokładnie wydepilować miejsca intymne oraz dokładnie umyć i wysuszyć miejsca wymagające wybielenia. Nie można nakładać na skórę balsamów, mleczek, maści bez konsultacji lekarskiej. Jedyną maścią jaką można użyć przed zabiegiem jest maść znieczulająca, jednak należy to bezwzględnie skonsultować z lekarzem prowadzącym zabieg.

Pielęgnacja miejsc intymnych po zabiegu

Sama skóra po zabiegu potrafi być zaczerwieniona, podrażniona, łuszcząca się, dlatego wymagane jest szczególne postępowanie: mycie delikatnymi piankami oraz powstrzymanie się od stosunków płciowych na czas pełnej rekonwalescencji skóry. Przez okres gojenia się skóry miejsc intymnych należy być pod stałą opieką lekarską i koniecznie zgłaszać działania niepożądane lub budzące wątpliwości.

Domowe sposoby na wybielanie miejsc intymnych

Istnieją domowe sposoby na wybielanie miejsc intymnych, jednakże są zdecydowanie rzadko polecane ze względu na długi czas oczekiwania na efekty i wizję codziennego przygotowywania, mieszania, nakładania i zmywania preparatu DIY. Należą do nich sok z cytryny, sok z ogórka, kurkuma.

Maseczka wybielająca miejsca intymne – przepis

Najczęściej polecany sposób to zrobienie papkowatej maseczki na miejsca na skórze wymagające rozjaśnienia. Bazę maseczki stanowi zwykły, naturalny jogurt, do którego należy dodać kilka kropli soku z umytej i wyparzonej cytryny oraz szczyptę kurkumy. Papkę należy nałożyć na ciemne miejsca na skórze i zmyć po upływie paru minut.

Niestety maseczka bardzo brudzi skórę na żółto, dlatego należy ją dokładnie zmyć ciepłą wodą z mydłem. Do tego jest lejąca i może spowodować podrażnienie i szczypanie delikatnej skóry miejsc intymnych. Ponadto może pojawić się reakcja alergiczna wskutek stosowania na skórę nieoczyszczonych owoców i warzyw. Dlatego domowe sposoby na wybielanie miejsc intymnych często zostają w fazie eksperymentów, które wykonuje się na własną odpowiedzialność.

Zobacz nasze inne wpisy

Brak komentarzy

Dodaj odpowiedź

0
    0
    TWOJE ZAMÓWIENIE