Tisane to najlepszy balsam do ust, którego działanie i skład przyprawiają o prawdziwy zawrót głowy. Pielęgnuje, odżywia i leczy nawet najbardziej wymagającą skórę ust. Czego chcieć więcej?

Tisane – balsam do ust

Drobny słoiczek mieści w sobie 4,7g naturalnego, pięknie pachnącego wanilią kosmetyku. Sam balsam jest szalenie wydajny – po miesiącu użytkowania ubywa go stosunkowo niewiele.

Jedna z najważniejszych rzeczy – dostępny praktycznie w każdej aptece i w większości sklepów zielarskich za cenę do 10 zł.

Tisane balsam do ust

Tisane – skład

Balsam Tisane można pochwalić za bardzo ładny, skład INCI:

INCI: Cera alba, Olea Europea oil, Petrolatum, Ricinus communis oil, Isopropyl Mirystate, Honey, Echinacea purpurea & Melissa officinalis & Silybum Marianum Extract, Aqua, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Propylene glycol, Cholesterol, Tocopheryl acetate, Ethyl Vanillin

Balsam Tisane skład

Tisane – opinie

Balsam do ust Tisane jest zdecydowanie jednym z najlepszych produktów do pielęgnacji ust, które pojawiły się na rynku. Zbiera w większości same pozytywne opinie nie tylko wśród internautów – jest też żywo polecany w aptekach. Nic dziwnego – w niskiej cenie otrzymujemy produkt (nie bójmy się użyć tego słowa) luksusowy i – co najważniejsze – DZIAŁAJĄCY.

Poza tym, do tej pory balsamowi przyznano szereg nagród; zdobył tytuł KWC (Kosmetyka Wszech Czasów) wg Wizażu (2010r.), Złoty Otis (2008r.) i Malwę (2000r.).

Tisane opryszczka

Tisane – opryszczka i zajady

Balsam Tisane nie tylko pielęgnuje usta. Owszem – zapobiega ich wysuszeniu, odżywia i natłuszcza suche czy spierzchnięte usta oraz pełni działanie ochronne przed czynnikami atmosferycznymi: wiatrem, mrozem czy słońcem.

Ważną rzeczą jest natomiast jego działanie lecznicze. Dzięki ekstraktom ziołowym, miodowi, olejom i witaminie E wspomaga leczenie opryszczki i zajadów. Regeneruje uszkodzony naskórek i wspomaga gojenie ust narażonych na otarcia i podrażnienia.

Tisane balsam