Tanie kosmetyki azjatyckie – sklep, gdzie i jak zamawiać?

Tanie kosmetyki azjatyckie sklep

Gdzie zamawiać tanie kosmetyki azjatyckie? Jak zamawiać kosmetyki, by nie płacić dużo za koszta dostawy? Gdzie kupić kosmetyki azjatyckie dobrej jakości i nie dać się naciąć na podróbki? Jaki sklep warto odwiedzić w poszukiwaniu tanich i dobrych kosmetyków? Na te i inne pytania postaraliśmy się odpowiedzieć w poniższym artykule!

Gdzie i jak zamawiać?

Popularnym serwisem zamawiania tanich kosmetyków azjatyckich jest ebay i aliexpress lub popularny serwis jolse. Istnieją również inne drogi zakupu kosmetyków azjatyckich, które są mniej popularne, lecz „pewniejsze” pod kątem zakupów. Takim sposobem jest zamawianie kosmetyków azjatyckich przez polskich pośredników (np. sklep wieczniemloda.com stale poszerza swój asortyment o sprawdzone produkty wysokiej jakości).

Jakie jeszcze plusy ma zamawianie kosmetyków azjatyckich przez polskie sklepy oferujące asortyment kosmetyczny? Poniżej lista przyczyn budzących wątpliwości, dla których klienci z rezerwą podchodzą do zakupów zagranicznych. Dlaczego warto zamawiać tanie kosmetyki azjatyckie przez firmy zarejestrowane w Polsce?

Uszkodzone kosmetyki azjatyckie

Kosmetyki azjatyckie dostarczane przez pośredników są nieuszkodzone, czego nie może zagwarantować zagraniczny gigant – niestety zamawiając kosmetyk z drugiego końca świata odbywa on niesamowicie długą podróż, z której często wychodzi poturbowany, wylany, zgnieciony lub niepełnowartościowy. Stąd zamawiane bezpośrednio z Polski są tak dobrej jakości i są dostarczane do klienta w dobrej kondycji.

Podróbki kosmetyków

Kosmetyki są sprawdzane pod kątem oryginalności i zgodności z deklarowaną zawartością i charakterystyką dołączaną przez producenta – nie ma więc możliwości kupienia podróbki. A Azjaci słyną z błyskawicznego wytwarzania podróbek, które często właściwościami nie odbiegają od oryginału (oprócz ceny).

Zaginięcie przesyłki

Nagminnie zdarza się, że kosmetyk „zaginie w akcji” i nie zostanie dostarczony do klienta. Na taki produkt można czekać tygodniami, a często informacja o lokalizacji paczki magicznym sposobem wpada do „spamu”, na który sklep nie odpisuje. A żądanie zadośćuczynienia lub zwrotu gotówki od Azjatów najczęściej graniczy z cudem – bo kto przyjedzie awanturować się o kosmetyki za parę złotych na drugi koniec świata? Często problem jest zamiatany pod dywan, a zwrot gotówki można uzyskać nawet po paru miesiącach od zakupu! Zamawiając przez polskiego pośrednika nie ma takiej możliwości – polskie prawo jest zazwyczaj po stronie kupującego, dlatego wszelkie nieścisłości finansowe są realizowane w błyskawicznym tempie.

Długi termin dostawy

Na paczkę z kosmetykami azjatyckimi nie trzeba długo czekać, jak to zazwyczaj bywa przy zamówieniu kosmetyków przez zagraniczne serwisy. Często tanie kosmetyki azjatyckie mogą być dostarczone już na drugi dzień po złożeniu i opłaceniu zamówienia! Ten termin dostawy jest błyskawiczny i nieporównywalnie krótszy niż przy zamówieniu kosmetyków przez Aliexpress, Josle czy Ebay – tu kosmetyki mogą przyjść nawet po paru miesiącach oczekiwania na zamówienie!

Opłaty celne i procedury

Opłaty celne za kosmetyki azjatyckie są czymś, co mrozi krew w żyłach kupującego. Mało tego, często towar potrafi utknąć na granicy (za każdy dzień magazynowania towaru jest naliczana dodatkowa opłata!) z różnych przyczyn: od nieścisłości podanych na fakturze zakupu, przez opóźnienia procedur celnych po „zły dzień” pracownika kontroli granicznej. Bywa i tak, że wskutek drobiazgowych braków na fakturze towar może być zatrzymany do wyjaśnienia (za co odpowiada kupujący, ponieważ ze sprzedającym kontakt jest bardzo ograniczony ze względu choćby na strefę czasową) lub … zupełnie cofnięty do zwrotu, którego kosztem obciąża się kupującego. Stąd cena paczki z tanimi kosmetykami azjatyckimi może dramatycznie wzrosnąć!

Pudełko kosmetyczne

Pudełko kosmetyczne czyli popularne promocyjne pudełko z kosmetykami azjatyckimi to patent na zamówienie kosmetyków tanio i elegancko. Takie pudełko kosmetyczne jest wypełnione po brzegi kosmetykami – często zawartość jest losowa lub produktami własnoręcznie wybranymi przez klienta. Warto zaznaczyć, że pudełko z kosmetykami to nie tylko polski pomysł, by tanie kosmetyki azjatyckie stały się rzeczywistością. Jest to jeden z popularniejszych sposobów na przetestowanie kosmetyków w atrakcyjnej cenie (często z darmową dostawą!). Pudełko z kosmetykami jest zdecydowaną domeną polskich sprzedawców – taka forma sprzedaży kosmetyków nie funkcjonuje na aliexpress, ebayu czy josle.

Tanie kosmetyki azjatyckie sklep online
Tanie kosmetyki azjatyckie sklep online – fot. Moona Store

Jak zamawiać tanie kosmetyki azjatyckie?

Poniżej lista trików, które są często stosowane przez kupujących, by zamówić kosmetyki azjatyckie taniej niż „normalnie”.

Celowe zaniżanie zawartości zamówienia

Zaniżanie ceny zamówienia jest chyba najpopularniejszą metodą, którą stosuje się przez kupującego, by nie płacić opłat celnych. Mało tego – to sposób, który jest nawet opisywany na blogach jako doskonała metoda oszczędzenia na kosztach przesyłki. Jest to ni mniej, ni więcej, tylko najzwyklejsze nakłanianie i zachęcanie do … popełniania przestępstwa celno-podatkowego, za które grożą surowe kary finansowe, sięgające tysiące złotych (z karą więzienia włącznie). Pamiętaj, że celnik zawsze może zweryfikować bankowe potwierdzenie wpłaty z fakturą dołączoną do zamówienia. A jako, że każda paczka jest sprawdzana to ryzyko tego, że „tym razem się uda” jest niewspółmiernie przewyższające zawartość paczki.

Grupowe zakupy na kosmetyki

To bardzo popularna metoda na to, by zamówić tanie kosmetyki azjatyckie i przy okazji nie płacić kroci za koszta przesyłki. Grupowe zamówienie na kosmetyki azjatyckie „rozbija” koszta dostawy na X osób zamawiających, dzięki czemu dostawa nie jest tak zabójcza, na jaką wygląda. Wielkim minusem jest jednak branie odpowiedzialności finansowej na jedną, zamawiającą osobę, która często „daje w zastaw” swoją gotówkę licząc na to, że pozostałe osoby zamawiające produkty w późniejszym czasie uregulują należność. Część osób zwykle może się przy takim „rozliczeniu” odwrócić na pięcie, przestać odpisywać lub najzwyczajniej zrezygnować z kosmetyku.

Korzystanie z promocji

Tanie kosmetyki azjatyckie spakowane w formie paczki tworzą wyjątkową paczkę kosmetyczną, którą testuje się długo i z przyjemnością. Dlatego przy większych kosztach przesyłki warto kupować kosmetyki przecenione i poddane dużym promocjom. Takie promocje pojawiają się nadspodziewanie często i spowodowane są nie chęcią zysku sklepu, lecz szybszą rotacją magazynu (opłaty za magazynowanie produktów często przekraczają samą wartość kosmetyków!). Warto zauważyć, że promocjami zazwyczaj objęte zostają produkty i tak już tanie (przez pojęcie „tanie” rozumiemy produkt pełnowymiarowy o wartości mniej niż 20 zł za sztukę). Natomiast cena „drogich” kosmetyków azjatyckich często stoi w miejscu.

Gdzie kupić tanie kosmetyki azjatyckie?

Tanie kosmetyki azjatyckie (przetestowane, bardzo dobrej jakości) można zakupić on-line przez sklep internetowy wieczniemloda.com. Kosmetyki azjatyckie dostępne w sklepie są oryginalne, pełnowymiarowe, nieuszkodzone. Posiadają długie daty ważności. Sprzedawane są również w postaci pudełka z kosmetykami oraz w zestawach promocyjnych.

Zobacz nasze inne wpisy

Brak komentarzy

Dodaj odpowiedź

0
    0
    TWOJE ZAMÓWIENIE