Szampon na porost włosów mówicie … Jest ich mnóstwo. Producenci obiecują szybki porost włosów i bardzo szybkie efekty. Obiecanki-cacanki?

Przetestowane i sprawdzone w okresie najgorszego okresu w moim życiu. Stres, praca, mnóstwo zabójczej kawy, marne jedzenie. Włosy wylatywały garściami. Te szampony sobie z tym poradziły.

Dlaczego są takie super?

  • dostaniecie je bez problemu w aptece
  • są uniwersalne – dla mężczyzn i kobiet
  • są bezpieczne i nie drażnią skóry głowy
  • są polecane dla osób po chemioterapii

Szampony na porost włosów

 

Gigant 1 – Szampon Pharmaceris H

Specjalistyczny szampon Pharmaceris H to prawdziwy majstersztyk firmy Eris. Zawiera kofeinę, naturalny czynnik wzrostu (FGF) i witaminy. Nie wiem, jak on to robi, ale ten szampon naprawdę daje czadu. Sekret działania szamponu jest chroniony patentem. Zresztą … nieważne, jak działa. Ważne, że działa! Dodatkowo naprawdę warto wypróbować na przetłuszczanie się włosów. Gdy już nic nie działa, on pomoże!

Cena: ok 40 zł

Szampon na porost włosów opinie

SPOSOBY NA GĘSTE WŁOSY!

Gigant 2 – Szampon Dermena

Klasyka w walce z wypadaniem włosów. Witaminowa bomba, która działa. Idealny, bo delikatny dla skóry głowy, która może być zmęczona ciągłymi eksperymentami z szamponami. No i pięknie pachnie. Największe zaskoczenie oprócz skuteczności? Wydajność! Mała butelka, a starcza spokojnie nawet na 50 myć długich włosów! Bo można go stosować bez przerwy, bez konieczności odstawienia. Warto wypróbować.

Cena: ok. 30 zł

Szampon na porost włosów apteka

Gigant 3 – Wcierka do włosów Jantar

Moja fryzjerka jest w niej zakochana i poleca wszystkim swoim klientkom. Bo bursztynek, witaminy i lekka konsystencja, która nie obciąża i nie przetłuszcza włosów. Idealna dla tych, którzy nie cierpią tłustych, ciężkich odżywek do włosów. Dodajmy do tego pobudzający krążenie masaż skóry głowy i burza włosów gwarantowana. Niesamowite zaskoczenie, również cenowe (ok. 13 zł).

Cena: ok 13 zł

Szampon na porost włosów

Gigant 4 – Maseczka z nafty kosmetycznej

Czy wiecie, że maseczka z nafty to sekret burzy włosów Violetty Villas? Ale oczywiście sama nafta kosmetyczna to za mało. Ale gdy doda się naturalne oleje i żółtko jaja, otrzymacie najlepszą maseczkę do włosów, jakiej nie ma na rynku. Maseczka odżywia i wzmacnia cebulki włosów jak mało która gotowa maska do włosów. Efekty powinny być szybko widoczne i spektakularne!

Cena: ok. 10 zł

MASECZKA Z NAFTY DO WŁOSÓW – PRZEPIS

Szampon na porost włosów forum