Świętowanie rocznicy związku – 5 pomysłów

Świętowanie rocznicy związku pomysły

Każda osoba będąca w związku wie doskonale, jak ważne jest celebrowanie ważnych momentów i pamiątkowych chwil. Jedną z doskonałych okazji jest bez wątpienia rocznica. Niezależnie od tego, czy mówimy o rocznicy ślubu, zaręczyn czy poznania się – warto ten dzień uczynić wyjątkowym. Istnieje wiele sposobów na to, żeby to zrobić. Poznajmy 5 najciekawszych.


Planując świętowanie rocznicy związku warto zadbać o to, by było to coś niesztampowego i spontanicznego. Romantyczna kolacja i bukiet kwiatów, z pewnością sprawią radość ale nie będą raczej momentem, który zapamiętamy do końca życia. Czasem wystarczą mniejsze nakłady finansowe lecz większa spontaniczność by móc cieszyć się niezapomnianymi chwilami, które sprawią radość obydwojgu partnerów.

Wyjątkowy, ukryty liścik

Jeśli chcesz miło zaskoczyć partnera lub partnerkę w dniu rocznicy przed jej obchodami w postaci romantycznej randki – zatroszcz się o to już od samego rana. Tego dnia przygotuj swojej ukochanej osobie śniadanie do pracy, do którego dołączysz romantyczny lub pikantny liścik, który wprowadzi ją w odpowiedni nastrój. Możesz też wyrazić swoje uczucia. Jeśli boisz się użyć własnych słów, lub obawiasz się, że nie potrafią one wyrazić wszystkiego co czujesz. Dobre cytaty na rocznicę ślubu to doskonały sposób, aby przekazać swoje uczucia w pięknych słowach!

Lot balonem

Zróbcie coś szalonego i zdecydujcie się np. na lot balonem. Obecnie istnieje wiele stron, na których można zamawiać wyjątkowe prezenty takie jak przelot balonem czy awionetką. Tak spędzony czas z pewnością będzie wyjątkowy i zapadnie wam w pamięć na długo.

Wspólna sesja zdjęciowa

Bycie w związku to kolekcjonowanie wspomnień. Nie da się jednak ukryć, że z upływem lat zaczynają one blaknąć i tracić na wyrazistości. Warto więc utrwalać je na dłużej. Doskonałym sposobem są fotografie. Z okazji rocznicy zatroszcz się o to, by były wyjątkowe i umów się na profesjonalną sesję zdjęciową we dwoje. To wspaniała przygoda i dobra zabawa. Jednocześnie otrzymujecie wyjątkowe kadry, które będą doskonałą pamiątką na lata.

Degustacja potraw i trunków

Oboje jesteście smakoszami i zazwyczaj w czasie rocznicy wybieraliście się do dobrej restauracji? To dobry pomysł. Jednakże tym razem, zamiast zamawiać po jednym daniu zdecydujcie się na wykwintne menu degustacyjne, które pozwoli wam poznać nowe smaki. Idealnie, gdyby towarzyszyła temu możliwość porozmawiania z kucharzem lub kelnerem, który opowie o tym, co znajduje się na talerzu. Ciekawą propozycją są również degustacje alkoholi – np. win.

Wspólne warsztaty

To idealne rozwiązanie dla par, które posiadają wspólne zainteresowania i pasje. Jeśli interesujecie się tym samym poszukajcie warsztatów lub zajęć, podczas których moglibyście spędzić wspólnie czas. Rozwiązań jest sporo – zajęcia z rzeźbienia, lekcja tańca, warsztaty kulinarne czy kurs wspinaczki będą nie tylko doskonałą okazją do nauczenia się czegoś nowego, ale również do spędzenia czasu razem.

Dziękujemy stronie dla kobiet KobiecyStyl.pl ma pomoc przy stworzeniu tego artykułu.

Zobacz nasze inne wpisy

Brak komentarzy

Dodaj odpowiedź

0
    0
    TWOJE ZAMÓWIENIE