Sól Bocheńska to nie zwykła sól… to sól kosmetyczna! Sól Bocheńska Bochneris to sól jodowo-bromowa bogata w biopierwiastki nieobojętne dla zdrowia ciała i skóry. Oto Sól Bocheńska – Bochneris i jej zastosowanie, właściwości urodowe.

Sól Bocheńska Bochneris – cena

Sól Bocheńską Bochneris można dostać zaledwie za … 5 zł (0.6 kg) do 10 zł (1kg). Czy to dużo? Wszystko zależy od tego, jak jej używamy… Jednym wystarczy garść soli, drugim – całe opakowanie, więc jest to sprawa bardzo indywidualna.

Sól Bocheńska Bochneris – gdzie kupić

Sól Bocheńską można kupić w większości aptek i sklepów zielarsko-medycznych. Natomiast za solą Bochneris warto rozejrzeć się również po sklepach internetowych (polecam zwłaszcza dobry i sprawdzony sklep – KosmetycznaGlinka.pl, gdzie można zaopatrzyć się w leczniczą sól Bochneris i Gazaris, kosmetyczną z dodatkiem kolagenu – Floris).

Sól Bocheńska cena

Sól Bocheńska

Sól Bocheńska Bochneris – zastosowanie

Zastosowanie Soli Bocheńskiej Bochneris jest naprawdę różnorodne i obejmuje przede wszystkim zabiegi urodowe oraz:

 • INHALACJE
 • KĄPIELE – kąpiele w Soli Bocheńskiej Bochneris nie tylko relaksują, ale także zmiękczają skórę, łagodzą stany zapalne skóry oraz działają kojąco i uśmierzająco na bóle mięśniowe i stawowe jako dodatek do kąpieli odprężających
  • przepis na relaksującą kąpiel: 1kg soli wsypać pod strumień bieżącej wody (ok 100 l), zamieszać aż do całkowitego rozpuszczeniaNajlepsza temperatura wody to 36-38°C, a czas kąpieli to 15-20 minut.
 • PEELINGI – świetnie nadaje się do wykonania leczniczego i wygładzającego peelingu ciała (przepis dostępny TUTAJ)
 • MASECZKI – Sól Bocheńska Bochneris nadaje się jako dodatek do maseczek; niewielką ilość soli można wymieszać z glinką kosmetyczną lub spiruliną – Sól Bocheńska Bochneris wzmocni działanie mineralizujące i przeciwzapalne maseczki! Dodatkowo przy zmywaniu maseczki można wykonać delikatny peeling twarzy.

Sól Bocheńska inhalacjeSól Bocheńska zastosowanie

Sól Bocheńska Bochneris – właściwości

Kąpiele w Soli Bocheńskiej Bochneris jak najbardziej służą relaksowi i urodzie. A oto właściwości Soli Bocheńskiej Bochneris:

 • jest bardzo dobrze tolerowana przez skórę ciała i stóp,
 • relaksuje, odprężaja, uspakaja,
 • doskonale peelinguje skórę stóp,
 • polecana w walce z uczuciem ociężałości i bolesności stóp,
 • zmniejsza obrzęki nóg,
 • poprawia ogólny wygląd skóry, jej jędrność i gładkość.

Sól Bocheńska Bochneris

Sól Bocheńska Bochneris – skład

Sól Bocheńska Bochneris to bogactwo właściwości leczniczych wynikających z bogatego, mineralnego składu:

Sól Bocheńska Bochneris INCI: Sodium Chloride, Water, Calcium Chloride, Magnesium Chloride, Magnesium Bromide, Sodium Iodide, Potasium Chloride, Potasium Iodide

Sól Bocheńska właściwości

Sól Bocheńska Bochneris – ciąża

Czy Sól Bocheńską Bochneris można stosować w ciąży?

To pytanie jest całkiem naturalne – i nic dziwnego, w końcu chodzi o bezpieczeństwo zarówno mamy, jak i dziecka. Czy więc ciąża jest przeciwwskazaniem? Odpowiedź brzmi: Najlepiej NIE STOSOWAĆ w czasie ciąży soli bocheńskiej.

W razie wątpliwości warto skonsultować się z ginekologiem lub lekarzem pierwszego kontaktu.

 

Na skróty
Data
Tytuł
Sól bocheńska
Ocena
51star1star1star1star1star