Rozświetlanie twarzy – jak rozświetlać skórę czyli efekt Photoshopa!

Rozświetlanie skóry

Jak rozświetlać skórę twarzy? Rozświetlanie twarzy. Jak używać rozświetlacza i osiągnąć efekt Photoshopa, by uniknąć efektu bicz von der kicz?

Rozświetlanie skóry twarzy

Rozświetlanie twarzy- zalety

Zalety rozświetlania skóry:

  1.  cera wygląda świeżo i promiennie nawet po całonocnej balandze,
  2.  rozświetlacz pomaga ukryć zmęczenie, szarość i niedotlenienie skóry,
  3.  rozświetlacz nadaje zdrowy i naturalny”glow” skórze,
  4. rozświetlacz nie tylko rozświetla, ale i odmładza.

Tylko trzeba wiedzieć: jak rozświetlać twarz, żeby zrobić to dobrze?

JAK ROZJAŚNIĆ SKÓRĘ TWARZY?

Rozświetlanie skóry

Rozświetlanie skóry – jak używać rozświetlacza?

Informacje o rozświetlaczach, które MUSISZ znać:

Boom na rozświetlanie!

Rozświetlacze występują w kremie, pudrze, podkładzie, bazie rozświetlającej, kuleczek rozświetlających, balsamach do ciała czy mgiełek do ciała i włosów. WSZĘDZIE. Mamy też wybór od wielkich, brokatowych rozświetlaczy (ciało, włosy) po miałkie i sypkie, miałkie drobineczki (twarz, dekolt). Ale lepiej nie przesadzać. Lepiej wygląda delikatna i subtelna poświata z rozświetlacza niż wulgarna i tandetna brokatowa choinka.

Kolor rozświetlacza

Rozświetlacze mają różne kolory – od ciepłych róży, odcieni złota i beżu, po chłodne srebro. Grunt, to dobrze wybrać. Najlepiej sprawdza się odcień tzw. szampana, który jest kolorem uniwersalnym i nigdy nie zaliczycie z nim wpadki. Postawcie na ciepłe odcienie, maksymalnie zbliżone do odcienia waszej skóry i o 1-2 tony jaśniejsze. Uważajcie na chłodne odcienie rozświetlacza. Często zamiast rozpromieniać skórę, nadają jej niebieskawą/szarą poświatę.

Rozświetlanie twarzy

Zawsze z umiarem!

Nawet, gdy masz suchą lub normalną skórę (szczęściaro!), nie przesadzaj z rozświetlaczem, żeby nie wyglądać tanio. Totalnie przerąbane mają posiadaczki skóry tłustej, mieszanej i z rozszerzonymi porami. Wtedy rozświetlacza należy używać absolutnie minimalnie, by nie dać efektu latarni. Nie smarujmy rozświetlaczem stanów zapalnych, pajączków i innych niedoskonałości, które chciałybyśmy ukryć. Rozświetlacz dodatkowo je podkreśli. Niestety.

NIGDY NIE ROZŚWIETLAJ skrzydełek nosa i czoła – skóra będzie wyglądała na przetłuszczoną!

Rozświetlenie to nie tylko make-up!

Są również maseczki rozświetlające (np. Dermika, Perfecta) i zabiegi rozświetlające (np. oparte na kwasie felurowym, kwasach owocowych, złocie i kwasie azelainowym). Od wewnątrz też można się rozświetlić. I to bez jedzenia żarówek ;). Wystarczy zwykła woda z cytryną, codziennie zjedzenie jabłuszka czy pomarańczy.

JAK ROZJAŚNIĆ PODKŁAD – DOMOWE SPOSOBY

Zobacz nasze inne wpisy

Komentarze (7)

Dodaj odpowiedź

0
    0
    TWOJE ZAMÓWIENIE