Perfumy dla nastolatków- najlepsze zapachy dla dziewcząt i chłopców

Perfumy dla nastolatków


Jakie perfumy dla nastolatków są popularne? Młodość rządzi się swoimi prawami. Dorośli często stawiają na mocne i intensywne zapachy. Nastolatki, zarówno dziewczyny jak i chłopcy, wolą lżejsze perfumy. Dlatego przede wszystkim zapachy dla młodych powinny być delikatne. Perfumy dla nastolatków to cała gama zróżnicowanych produktów na drogeryjnych półkach. Zapachy skierowane do nich często są sygnowane nazwiskami popularnych i lubianych aktorów, piosenkarzy, influencerów itd. Zresztą same gwiazdy wypuszczają na rynek swoje linie perfum skierowane do nastolatków. Młodzi ludzie wybierają zapachy zupełnie inaczej niż dorośli. Czym się sugerować, by sprawić młodemu człowiekowi przyjemność?

Spójna, kolorowa, oryginalna całość

Dorośli wybierając zapach, kierują się głównie nim oraz ceną. Nastolatek na świat patrzy inaczej. Od perfum oczekuje czegoś więcej niż tylko urzekającego zapachu. Dla niego ważny jest flakonik- atrakcyjny i oryginalny. Pudełko- przykuwające uwagę. Marka- popularna wśród młodych ludzi.
Nastolatek nie będzie używał perfum, które w jego środowisku uchodzą za kiczowe, choćby nawet pochodziły od najdroższych producentów perfum na świecie. Młodzi ludzie są bardzo podatni na to co mówią rówieśnicy. Zazwyczaj sięgają po zapachy lubiane przez większość, polecane przez popularnych i sygnowane cenioną przez młodych ludzi marką.
Zatem perfumy dla nastolatków muszą mieć atrakcyjne opakowanie, najlepiej jeśli są dedykowane właśnie tej grupie wiekowej i do tego mają przyjemny zapach.

Perfumy dla dziewcząt

Młode dziewczyny przede wszystkim lubią świeże i lekkie zapachy. Nie dla nich są mocne, orientalne, korzenne, ciężkie nuty. Liczy się świeżość i delikatność. Najchętniej wybierane perfumy przez dziewczyny to owocowe i kwiatowe nuty.
Dziewczęta lubią perfumy lekko słodkie bądź nieco zmysłowe. Młodej dziewczynie mogą podobać się zapachy cytrusowe, przełamane słodką gruszką, maliną i truskawką. Inna propozycja to połączenie owocowo-kwiatowe, czerwony grejpfrut, gruszka, jaśmin. Można pokusić się o perfumy z dodatkiem aromatu bergamotki bądź kaktusa.
Im lżejsze i delikatniejsze perfumy, tym lepiej. Z pewnością młoda dziewczyna nie będzie zachwycona ciężkimi perfumami, które przyprawiają o zawrót głowy.

Perfumy dla chłopców

Zapachy dla młodych mężczyzn również nie powinny być ciężkie. Nastoletni chłopcy, podobnie jak dziewczyny, wolą delikatne, świeże zapachy. Cytrusy też są dla nich dobrym wyborem. Są lekkie, pachną świeżością i są tym, co nastolatki lubią.
Perfumy dla nastolatków skierowane do chłopców o zapachu cytrusów mogą mieć delikatną nutę ziół (np. szałwia). W zależności od zapachowych upodobań, dzięki takim dodatkom jak imbir, perfumy męskie mają bardziej wyrazisty charakter.

Perfumy dla nastolatków- stworzone z myślą o nich

Młodzi ludzie to dziś konkretna grupa klientów. Rodzice często oddają decyzje zakupowe młodym ludziom. Mają oni swoje karty do konta albo gotówkę w portfelu. Mogą samodzielnie kupować ubrania, kosmetyki i perfumy. Pokolenie dzisiejszych nastolatków żyje zupełnie inaczej niż młodzi ludzie jeszcze dwie dekady temu.
Możliwość samodzielnego decydowania o kupowanych zapachach sprawia, że dla producentów jest to konkretna grupa klientów. Dlatego perfumy dla nastolatków to już niemała kategoria produktów na drogeryjnych półkach. Wcale nie trzeba się natrudzić, by je znaleźć. Mają kolorowe i oryginalne opakowania, przyciągają wzrok. To dla nich tworzone są wymyślne flakoniki, w formie roweru, kota, serca, zaciśniętej pięści, kwiatka, miśka i tak można jeszcze by wymieniać. Dorośli tak bardzo nie przywiązują wagi do opakowania jak młodzież. Nastolatki kupują oczami, więc forma perfum dla nastolatków ma znaczenie.

Marka- lubiana i na topie

Młodzi ludzie przywiązują bardzo dużą wagę do marki! Praktycznie we wszystkim. Lubią markowe ciuchy, buty, oryginalne dodatki. Podobnie jest z perfumami. Perfumy dla nastolatków dobrej marki są dla nich często równoznaczne z atrakcyjnym zapachem. Czy tak jest, to już kwestia dyskusyjna, natomiast obecnie młodzi ludzie lubią markowe rzeczy, w tym perfumy.
Markowe zapachy to dla nich poniekąd synonim luksusu, który rozumieją nieco inaczej niż ludzie dorośli. Młodzi ludzie są skłonni płacić za markę, dorośli już nie wszyscy, bo częściej szukają tańszych zamienników. Kupując perfumy nastolatkowi warto mieć na uwadze, że liczy się marka.
Zakup perfum dla nastolatka jest nie lada wyzwaniem i najlepiej wcześniej rozpoznać teren, używając nosa, by wyczuć zapachy, które lubi i używa. Dobrą opcją jest też zapytanie wprost bądź pokazanie w internetowej drogerii perfum i pozostawienie mu wyboru.

Zobacz nasze inne wpisy

Brak komentarzy

Dodaj odpowiedź

0
    0
    TWOJE ZAMÓWIENIE