Maseczka żelowa na twarz – jak zmienić swoją skórę o 180 stopni?

Maseczka żelowa na twarza

Maseczka żelowa na twarz to ulga dla skóry. A i maseczka żelowa pod oczy to też bomba! Dlaczego galaretki są 100 razy lepsze od tradycyjnych maseczek?

Maseczka żelowa na twarz – dlaczego właśnie żelowa?

 • Co za dużo, to niezdrowo! W maseczce żelowej jest mniej zagęszczaczy i wypełniaczy, którymi są napchane po brzegi tradycyjne maski. Dodatkowe (niepotrzebne!) składniki dają często efekt perłowego i gęstego kremu w maskach. Mniej chemii = weselsza skóra!
 • Ulga dla skóry! Formuła żelowa maseczki daje uczucie ulgi i oddychania porów skóry, które nie są przytłoczone przez nadmiar ciężkiego preparatu.
 • Jak na dłoni! W żelowej, przezroczystej maseczce nic się nie ukryje. Dlatego pięknie prezentuje się z np. płatkami kwiatów lub innymi fragmentami roślin, które wzbogacają jej działanie pielęgnacyjne.
 • Efekt chłodzenia! Maseczka żelowa na twarz genialnie chłodzi skórę, gdy włożysz ją przed użyciem do lodówki! Chłodny, żelowy kompres do twarzy to jest to, czego potrzebuje skóra! Polecam!
 • Po zabiegach! Maseczki żelowe są świetne po różnego rodzaju zabiegach na twarz – zwłaszcza po mikrodermabrazji i oczyszczaniu manualnym (nadal praktykowanym w Polsce). Łagodzą, pielęgnują, przyspieszają regenerację i nie niszczą efektów zabiegu!

Szukasz idealnej maseczki żelowej na twarz? ZAJRZYJ TU!

Maseczka żelowa na twarz – koreański sekret piękna!

To, że Azjatki uwielbiają maseczki tzw. w płachcie, to nikogo nie dziwi. Ale ich drugą miłością są właśnie żelowe, galaretkowate maseczki do twarzy. Azjatki doceniają je za wielofunkcyjność, lekkość i szybkie efekty działania.

To dzięki nim skóra jest odżywiona i odświeżona, a pory nie są zapchane (jak to zazwyczaj bywa przy tradycyjnych maseczkach, które często zamiast pomagać, często szkodą).

Spójrzcie zresztą na dowolne zdjęcie Koreanek, widocznych i rozszerzonych porów jest u nich jak na lekarstwo! Cały świat zazdrości Azjatkom takiej skóry – sprawdź sposoby Japonek na piękną cerę!

Maseczka żelowa do twarzy

Maseczka żelowa do twarzy

Maseczka żelowa na twarz – szybkie efekty!

 1. Głęboko nawilża skórę – nawilżenie skóry namacalnie czuć, nie jest to efekt placebo ani po prostu „uczucie” nawilżenia, tylko realne nawilżenie.  Odpowiada za nie kwas hilauronowy, którym  maseczka jest wręcz napchana.
 2. Zmniejsza świecenie się skóry – żelowe kremy/maseczki bardzo ładnie regulują wydzielanie sebum; przez to, że są lekkie i niezapychające skórę, ta ma szansę na ustabilizowanie swojej warstwy lipidowej.
 3. Wygładza skórę – dzięki żelowej galaretce skóra staje się gładsza i widocznie zregenerowana.
 4. Równomierny kolor skóry – dla osób z problemem czerwonej i podrażnionej skóry twarzy oraz jasnej szyi (czyli najpopularniejszego efektu nadmiaru kosmetyków!) maseczka żelowa to absolutny MUST HAVE!
 5. Elastyczność, młodość, świetność – maseczki żelowe są świetne zarówno dla skóry młodej, która nie potrzebuje wcale „zastrzyku” chemii oraz dla osób starszych, chcących zachować młody wygląd skóry.
 6. Na całą noc – takiej maseczki nie musisz spłukiwać. Jest tak lekka, że nie obciąży skóry. Może zastąpić również dowolny krem do twarzy. To oszczędność czasu i pieniędzy!
Maseczka żelowa

Maseczka żelowa

Maseczka żelowa pod oczy – ulga dla oczu!

Ciężka noc za Tobą? Wory i cienie pod oczami? Dodatkowo robią się pierwsze zmarszczki?

Tutaj też maseczka – galaretka się sprawdzi!

Nałóż ją cienką warstwą i wklep delikatnie palcem serdecznym na skórę wokół oczu.

Nałóż ją na noc, nie musisz jej spłukiwać!

Maseczka żelowa na twarz – gdzie kupić?

 

Zobacz nasze inne wpisy

Komentarze (2)

 • helena 3 lata temu Odpowiedz

  Ciekawa sprawa z tą maseczką. Na pewno warto wypróbować, chociażby ze względów kojących. Ale a propos tych Azjatek. Przebywałam często wśród nich i to nie do końca tak, że są obdarzone piękną skórą. Wiele z nich, tak jak i my ma problemy, rozszerzone pory i nosi grube warstwy makijażu. najważniejsze jest to by zapobiegać a nie leczyć – tego możemy uczyć się od nich, np. w temacie ochrony przed słońcem. Ale może jednak nie faworyzujmy :)

 • Arnold 3 lata temu Odpowiedz

  Bardzo mnie interesuje ten temat i jestem ciekawa :)

Dodaj odpowiedź

Wpisz rozwiązanie captcha: : *

Reload Image

0