Masażer do głowy to naprawdę fajny gadżet. Jakie są opinie i efekty codziennego używania masażera? Co daje? Czy działa na porost włosów?

Masażer do głowy – jak stosować?

Instrukcja obsługi masażera do głowy jest chyba najprostsza na świecie.

 1. No to tak. Bierzemy masażer w nasze zmęczone ręce.
 2. Przykładamy macki masażera do głowy/ramion/szyi.
 3. Masażer ma systematycznie obejmować mackami włosy i lekko zahaczać o skórę głowy. Czynność wykonujemy przez parę minut lub aż do znudzenia.
 4. Relaksujemy się. Codziennie.

Masażer do głowy – zalety

 1. Stymuluje wzrost włosów! To nie żart! Masażer do głowy pobudza ukrwienie skóry głowy, przez co skóra jest lepiej dotleniona i odżywiona. Cebulki włosów piszczą z radości, włosy rosną szybciej i są wyraźniej gęstsze.
 2. Odpręża w minutę! Bardzo szybko pomaga zrelaksować się po całym dniu pracy i stresu. Super zwłaszcza dla osób żyjących w biegu!
 3. Jest tańszy niż masaż w salonie masażu! Kosztuje grosze, można go zrobić samemu w domu, no i nie potrzebujecie do tego drugiej osoby. Ani licencjonowanego masażysty.
 4. Jest podręczny! Możesz go zabrać wszędzie i pomiziać się np. podczas przerwy w pracy. Byle nie przy innych – to może wyglądać dziwnie. Zwłaszcza w momencie ekstazy.
 5. Zamiast czekolady! Taki masażer może pomóc w terapii odchudzającej. Wyrzut endorfin jak przy zjedzeniu tabliczki czekolady – zapewniony! I zero kalorii ;).
 6. Na migrenę. Trudno uwierzyć, ale … działa! Masaż skóry głowy rozładowuje całodzienne napięcie i pomaga uśmierzyć uporczywe bóle głowy.
 7. Idealny na prezent. Nie kosztuje dużo, prawie każdego na niego będzie stać, a mina osoby, która go dostaje, jest … bezcenna! Świetny nie tylko dla pracusia czy nerwusa.
Masażer do głowy efekty
Masażer do głowy efekty

Masażer do głowy – efekty

Po miesiącu stosowania masażera do głowy widoczne są efekty:

 1. Włosy są bardziej podniesione u nasady i odżywione – to efekt stosowania masażera oraz wcierek do włosów i skóry głowy . To połączenie jest po prostu fenomenalne: masaż poprawia ukrwienie skóry głowy i dzięki niemu składniki z odżywek i wcierek znacznie lepiej się wchłaniają. Teraz dopiero widać efekty pielęgnacji włosów!
 2. Ustały potworne, napięciowe bóle głowy. Praca, życie w biegu, problemy dnia codziennego dawały o sobie znać. Codzienna sesja z masażerem do głowy pomogła mi się z nimi uporać. A jeśli nie stresujesz się ani nie spinasz, to … zrób to po prostu dla funu!
 3. Przepis na najlepszy weekend na świecie: ciepły kocyk, gorąca czekolada, dobra książka i masażer do głowy. Czy może być jeszcze lepiej i przyjemniej? Tak, może! Ale musisz zainwestować w inne urządzenie wibracyjne ;)
Masażer do głowy opinie
Masażer do głowy opinie