Manicure i pedicure Warszawa Mokotów – stolica LUX paznokci!

Manicure pedicure Warszawa Mokotów

Manicure i pedicure Warszawa (Mokotów) – bardzo często szukacie sprawdzonego i rzetelnego salonu urody, w którym będziecie mogli zadbać o paznokcie. Jakie salony urody są warte polecenia? I jakie zabiegi na paznokcie powinien posiadać w ofercie najlepszy salon paznokci ever?

Zabiegi na paznokcie – jakie zabiegi wykonasz w salonie urody?

Salon paznokci w Warszawie (Warszawa Mokotów) oferuje praktycznie wszystkie zabiegi na dłonie i stopy. Od zabiegów „ratunkowych” typu naprawa paznokcia po … założenie opatrunku leczniczego na popękane pięty! Jakie zabiegi na paznokcie na Mokotowie wykonuje salon urody, które cieszą się szczególną popularnością oprócz standardowego manicure i pedicure?

Salon urody – parafina na dłonie i stopy

Posiadasz suche, spierzchnięte i popękane dłonie? Częste mycie dłoni i dezynfekcja zniszczyły skórę dłoni do cna? Nie martw się, salon urody odmieni nawet najbardziej zniszczone dłonie! Parafina na dłonie zadziała jak prawdziwy kompres leczniczy: zniweluje suche skórki, wygładzi i odżywi skórę dłoni. To zabieg idealny zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, którzy chcą szybko i sprawnie poprawić wygląd skóry dłoni.

Warto wspomnieć, że parafina może być wykorzystana w zabiegu na zniszczone, zrogowaciałe stopy. Ciepły kompres z parafiny na stopy będzie idealny dla twardych, popękanych pięt. Warto z niego skorzystać wczesną wiosną, by latem móc pochwalić się idealnie gładkimi, miękkimi stópkami.

Zarówno parafina na dłonie i parafina na stopy to koszt niecałych 50 zł, a efekt jest powalający. I to już po 1 zabiegu!

Zabiegi na paznokcie – złamany paznokieć!

Złamany i pokaleczony paznokieć może przydarzyć się każdemu. Dobry salon paznokci zawsze oferuje naprawę, opiłowanie i manicure paznokci. Taka kompleksowa pielęgnacja i rewitalizacja paznokcia sprawi, że paznokieć będzie goić się lepiej i unikniesz trudnego w leczeniu zakażenia!

Jako bonus: najprawdopodobniej unikniesz troskliwych i wścibskich pytań: „co Ci się stało z paznokciem?!” – nikt nie zauważy, że paznokieć był uszkodzony. Dlatego naprawa paznokcia to cenny zabieg zarówno przed większym wyjściem jak i ratunek dla dłoni po „paznokciowej” kraksie – np. mocnym uderzeniu paznokciem.

Musisz wiedzieć, że nie każdy salon urody ma w swojej ofercie naprawę paznokci. Tymczasem takie poprawki, tuning i naprawa paznokci cieszą się szalonym powodzeniem!

Zdjęcie hybrydy i żelu – od tego jest salon paznokci!

Nie próbuj zdjąć samodzielnie hybrydy czy żelu z paznokci – chyba, że chcesz trwale zniszczyć sobie płytkę paznokcia. Zawsze warto iść do profesjonalisty na usuwanie hybrydy czy żelu na paznokciach, niż skubać czy odrywać lakier i żel samodzielnie. Nie rób tego zwłaszcza, gdy posiadasz paznokcie kruche i łamliwe!

Zdjęcie hybrydy i żelu nie trwa długo, a paznokcie po zabiegu są gładkie i zadbane. Dobra kosmetyczka nigdy nie pozwoli na to, by wypuścić klientkę z poszarpanymi paznokciami po zabiegu. Dobrze regenerujący się paznokieć po zdjęciu hybryd i żelu jest doskonałą wizytówką salonu paznokci i świadczy o nim lepiej niż najstaranniej wykonane zdobienie paznokci!

Pedicure Warszawa Mokotów – pedicure leczniczy?

Zabieg pedicure stóp nie budzi takich emocji jak pedicure leczniczy! Czym jest pedicure leczniczy? To zabieg na paznokcie u stóp stworzony dla osób z wrastającymi paznokciami, odciskami, modzelami i grzybicą paznokci. Jeśli którykolwiek z tych problemów dotyczy Twoich stóp – wybierz ten rodzaj pedicure.

Dobry salon paznokci zadba o to, by leczniczy zabieg na paznokcie u stóp przebiegał w czystości i sterylności – to warunek konieczny przy tego typu pedicure. Do tego osoba wykonująca pedicure leczniczy powinna być odpowiednio przeszkolona i zaznajomiona z podologicznymi problemami. Pedicure leczniczy wykona podolog, czyli fachowiec od chorób stóp po kosmetologii.

Warto wiedzieć, że leczniczy pedicure nie boli – nie ma tu miejsca na zrywanie paznokci ani na „wyrywanie” chorej skóry. Pedicure leczniczy wymaga specjalistycznego sprzętu: frezarki, przeciwgrzybiczych i bakteriobójczych żeli do paznokci, klamer na wrastające paznokcie. Więc jeśli potrzebujesz takiego zabiegu – nie wstydź się i nie bój, gdyż pedicure leczniczy bije rekordy popularności!

Pedicure Warszawa Mokotów
Pedicure Warszawa Mokotów – fot. Nenad Stojkovic

Pedicure Warszawa Mokotów – cena?

Pedicure jest z reguły droższy niż manicure – czasem nawet o 100%. Nie każdy salon kosmetyczny wykonujący manicure, zajmie się też usługą pedicure. A sama cena pedicure zależy od tego, co klientka sobie życzy: czy zabieg ma skończyć się na samym opiłowaniu paznokcia, czy ma być pomalowany, założona/zdjęta hybryda itd. Czasem cena pedicure jest wyższa, ponieważ obejmuje pielęgnację paznokci u stóp – wykonany zostaje peeling złuszczający zrogowaciały naskórek. Podsumowując: cena pedicure waha się od 90 zł do 150-160 zł (to najdroższa opcja czyli pedicure leczniczy).

Pedicure Warszawa Mokotów – tanio czy drogo?

Na kwestię tego, czy pedicure będzie tani czy drogi składa się parę czynników. Tani pedicure to zabieg absolutnie podstawowy, który zazwyczaj skończy się na opiłowaniu i pomalowaniu paznokci u stóp odżywką. Nic więcej. Do tego tani pedicure wykona z pewnością osoba, która nie ma wykształcenia kosmetologicznego ani nie jest podologiem – co najwyżej pasjonatem zdobienia paznokci. Tym bardziej nie będzie to pedicure wykonany w profesjonalnym salonie manicure & pedicure. Więc tani pedicure u takiej osoby wykonasz nawet i za 40-50 zł. Sugerujemy jednak skorzystanie z usług osób uczęszczających na szkolenia oraz znających się na fachu profesjonalnego pedicure, nawet jeśli zabieg pedicure będzie o 100% droższy.

Pedicure – jak często wykonać zabieg?

Jak często pedicure? Panuje niepisana złota zasada: raz w miesiącu pedicure, raz na tydzień peeling stóp, a codziennie na noc krem. Częstsze korzystanie z pedicure nie ma sensu, nawet w sezonie letnim. Najważniejsze w zadbanych stopach są nie tylko pięknie zrobione paznokcie (pedicure wykonany dobrze wytrzyma aż miesiąc bez poprawek!), ale też gładkie pięty. I to właśnie gładkie, niezrogowaciałe i nawilżone stopy najbardziej rzucają się w oczy i o nie należy zadbać w „pierwszej linii”.

Salon paznokci – na co zwrócić uwagę?

Salon urody i salon paznokci posiadają pewne standardy, na które jako klient powinieneś zwrócić uwagę. Zwłaszcza, jeśli to Twoja pierwsza wizyta, a chcesz związać się z danym salonem urody na dłużej (np. przez wykupienie serii zabiegów). Jak zatem powinien wyglądać idealny salon paznokci? Na co zwrócić uwagę wybierając się na zabieg do salonu urody?

Czystość w salonie kosmetycznym – to absolutny priorytet każdego szanującego się salonu! Nie chodzi tu tylko o poukładane kolorystycznie lakiery do paznokci. Salon urody powinien mieć schludny i „niezabublony” design. Im więcej jest półek, półeczek, durnostojek – tym ciężej utrzymać salon w nienagannej czystości. Do tego standardem dobrego salonu paznokci jest autoklaw, środki odkażające i dezynfekujące skórę oraz sprzęt kosmetyczny.

Obsługa w salonie paznokci – uśmiech i życzliwość dla klienta to nieoczywisty standard salonu urody. Na zabieg „zrobienia paznokci” umówisz się w salonie bez problemu, długiego oczekiwania w kolejkach i bez wrażenia „bycia jedną z wielu”. Pamiętaj, że to Ty jako klient liczysz się podczas zabiegu najbardziej.

Rezerwacja wizyty w salonie – już sam proces rezerwacji zabiegu dużo mówi o salonie. Dobry salon paznokci zadba o przeprowadzenie wywiadu z klientką: czy klientka jest w ciąży, co dzieje się z paznokciami oraz jaki efekt na paznokciach chce osiągnąć. Dlatego zanim umówisz się w salonie na paznokcie, przyjdź z konkretnymi oczekiwaniami – profesjonalny salon paznokci zadba o to, by spełnić je w 100%!

Markowe produkty – najgorsze co może spotkać klientkę oprócz źle wykonanego zabiegu to zabieg na tanich produktach. Profesjonalny salon urody wykona manicure i pedicure wysokiej jakości produktami, a nie byle jakimi, bazarowymi lakierami do paznokci. Tylko porządne i oryginalne produkty będą w stanie sprawić, że manicure i pedicure będą wyglądać starannie, a lakier utrzyma się na paznokciach bardzo długo.

Pozytywne opinie – ilość i jakość pozytywnych opinii zachęca do tego, by wykonać manicure i pedicure w tym, a nie innym salonie urody. Przykładowy salon urody Impress (Warszawa Mokotów) posiada ogrom pozytywnych komentarzy zadowolonych klientów i klientek. Średnia ocena tego salonu urody to 5/5, co świadczy o tym, że salon jest jednym z najlepszych na warszawskim Mokotowie.

Zobacz nasze inne wpisy

1 komentarz

Dodaj odpowiedź

0
    0
    TWOJE ZAMÓWIENIE