Karton z nadrukiem świątecznym – dlaczego warto je zamówić?

Karton z nadrukiem świątecznym

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, dlatego już czas pomyśleć o akcentach, które pozwolą nam poczuć świąteczną atmosferę. Takim akcentem może być karton ze świątecznym nadrukiem. Sprawdź gdzie można kupić dedykowane pudełka świąteczne i do czego można je wykorzystać. 

Pudełko fasonowe świąteczne

Karton z nadrukiem świątecznym może rozwiązać kwestię pakowania prezentów. Nie trzeba przygotowywać specjalnych, własnoręcznie wykonanych opakowań. Wystarczy jedynie zamówić gotowe pudełko z nadrukiem. Taki karton sam w sobie stanowi ozdobę i na pewno wyróżni się pod choinką spośród innych opakowań prezentowych. Należy jedynie nieco przyozdobić jego środek. Można to zrobić za pomocą zmiętej kolorowej bibuły lub kolorowych skrawków papieru. Dla ozdoby często stosuje się również wełnę drzewną lub satynowy materiał. Prezenty można dodatkowo owinąć w arkusz bibuły i dodać ozdobną naklejkę. Dzięki kartonom z nadrukiem, przygotowanie opakowań na prezenty zajmie co najwyżej kilka minut. Do pakowania podarunków najlepiej wybierać fasonowe pudełka z nadrukiem, ponieważ mają elegancki, smukły kształt.

Karton ozdobny do przechowywania

Pudełko z okazjonalnym nadrukiem może posłużyć również jako element zimowego wystroju domu. Nadaje się do przechowywania drobiazgów np. świec zapachowych czy olejków do kominka zapachowego. Można przechowywać w nim ozdoby choinkowe albo dekoracje świąteczne. Po otrzymaniu prezentu w takim pudełku nie warto więc natychmiast się go pozbywać. Najlepiej nadać mu drugie życie i wykorzystać je właśnie do przechowywania różnych przedmiotów. 

Karton ozdobny duży

Jakie kartony świąteczne mamy do wyboru? Oferta jest urozmaicona. Możemy zamówić tradycyjne pudełka klapowe w dużych rozmiarach, w które zapakujemy: większe sprzęty elektroniczne, kurtki, płaszcze czy duże zabawki. Dostępne są również mniejsze opakowania fasonowe. Tego rodzaju pudełka przeznaczone są do pakowania galanterii, kosmetyków, małych sprzętów np. słuchawek nausznych, książek i ramek na zdjęcia. Można wybrać modele z gotowymi nadrukami świątecznymi, a więc z: choinkami, reniferami, gwiazdkami, bombkami czy jemiołą lub zamówić własny projekt opakowania świątecznego. Niektórzy producenci udostępniają na swoich stronach specjalne kreatory do tworzenia własnych projektów. 

Kartony świąteczne w e-commerce

Pudełka z nadrukiem są coraz częściej wykorzystywane w e-commerce. Oprócz kartonów z tradycyjnymi nadrukami, czyli np. z hasłami reklamowymi i logo, warto wybierać modele z okolicznościową serią grafik, czyli z grafikami świątecznymi. Dlaczego warto wykorzystywać je do wysyłki towarów? Powodów jest kilka. Po pierwsze, takie opakowania stanowią wyróżnik marki. Po drugie, kreują świąteczny nastrój, a właśnie tego oczekują klienci. Po trzecie, sprawiają wrażenie, że w środku znajduje się prezent, a nie zwykły towar, to z kolei buduje pozytywne skojarzenia z Twoją firmą. Po czwarte, takie kartony po prostu dobrze się prezentują, a każdy lubi otrzymywać ładnie zapakowane rzeczy. Stosowanie kartonów świątecznych jest więc jedną ze skuteczniejszych metod marketingowych. 

Ile kosztuje pudełko świąteczne?

Pudełka świąteczne można kupić przez Internet. Niektórzy producenci wypuszczają na rynek serie okolicznościowych opakowań już w październiku. Warto zamówić je z wyprzedzeniem i nie czekać na ostatnią chwilę przed świętami, kiedy wszyscy będą zainteresowani tego typu produktami. Nie należy kierować się również wyłącznie ceną i wyglądem grafiki, trzeba także zwrócić uwagę na jakość pudełka. Powinno być wykonane co najmniej z trzech warstw tektury. Ceny opakowań świątecznych są różne. Koszt zależy od wielkości pudełka, liczby warstw, typu tektury i od wielkości zamówienia. Zazwyczaj cena wynosi kilka złotych za sztukę. 

Zakup pudełek świątecznych to dobry pomysł zarówno w przypadku przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Kartony z grafikami można wykorzystać do pakowania prezentów albo do wysyłki towarów zamawianych w sklepie przez klientów. Dzięki takim opakowaniom wprowadzisz prawdziwie świąteczną atmosferę. 

Zobacz nasze inne wpisy

Brak komentarzy

Dodaj odpowiedź

0
    0
    TWOJE ZAMÓWIENIE