Jaka sukienka na wesele w 2020 roku?

Jaka sukienka na wesele?

Jaka sukienka na wesele w 2020 roku? Nawet jeśli na co dzień nie chodzimy w sukienkach, wesele jest okazją do tego, by się nieco wystroić i poczuć wyjątkowo pięknie. Chociaż w sklepach znajdziemy mnóstwo przepięknych kreacji, nie każda z nich będzie  dobra na tę okazję.

Jaka sukienka na wesele w 2020 roku?

Kiedy wybierzemy się na zakupy i będziemy chciały wybrać idealną weselną stylizację, szybko okaże się, że wybór nie jest tak oczywisty. Powinnyśmy zwrócić uwagę na charakter wydarzenia, kolor i to, czy fason pasuje do naszej figury.

Modne kolory

Kolorystyka, jaką mamy do wyboru, jest ogromna. Właściwie są tylko dwie barwy, których absolutnie nie wolno włożyć. Pierwszą z nich jest czerń. W naszej kulturze kojarzy się z żałobą, smutkiem i stratą, a to całkowicie przeczy atmosferze weselnej. Drugą barwą jest biel. Ta z kolei jest zarezerwowana dla najważniejszej na weselu osoby, czyli panny młodej. Oprócz nich możemy wybrać taki kolor, w którym będziemy czuć się najlepiej. Warto też przejrzeć sukienki na wesele od Bialcon. Na stronie sklepu znajdziemy prawdziwe bogactwo wzorów.

Wśród kolorów, jakie od lat pojawiają się na weselnych kreacjach, są przede wszystkim pastele. Jasne przyjemne i często radosne kolory, będą idealne. I tak możemy wybrać pudrowy róż, błękit, łososiowy itd. Popularnością cieszy się też zieleń i fuksja.

Na co uważać?

Wesele to wielka uroczystość, ale nie bal, nie powinnyśmy się więc ubrać jak w karnawale. Cekiny, pióra i inne rzucające się w oczy zdobienia, nie będą taktowne. Tak samo nie powinnyśmy ubierać sukienek krótkich i z głębokimi dekoltami. Z jednej strony jest to wyraz szacunku i dobrego gustu, a z drugiej, wśród gości mogą być osoby, dla których byłoby to ogromnym nietaktem.

Powinnyśmy też wziąć pod uwagę to, że sukienka ma być nie tylko efektowna, ale i wygodna przez całe przyjęcie. A to znaczy, że podczas zwariowanych tańców, czy po obfitym posiłku też powinnyśmy się czuć komfortowo. Dlatego też mierząc kolejne modele, powinnyśmy zwracać uwagę, czy kreacja nie jest zbyt dopasowana w okolicy brzuszka. Oglądając sukienki damskie w Bialcon, znajdziemy m.in. przepiękne sukienki kopertowe, czy odcinane pod biustem, które bez względu na to, jak bardzo się najemy, nie będą wywoływać dyskomfortu.

Jakie fasony są najlepsze?

Na pewno wymienione wyżej sukienki kopertowe i odcinane. Są one przede wszystkim praktyczne. Mało tego, to kiedy założy je kobieta o figurze jabłka, podkreśli swoje atuty. Inne fasony, które często się spotyka, to sukienka trapezowa, która również zapewni komfort po posiłku i sukienki rozkloszowane, które dodadzą uroku i powabu. Lepiej zrezygnować z sukienek ołówkowych, które mogą być zbyt dopasowane.

Zobacz nasze inne wpisy

Brak komentarzy

Dodaj odpowiedź

0
    0
    TWOJE ZAMÓWIENIE