Jak rozjaśnić skórę w miejscach intymnych – krem do wybielania miejsc intymnych i odbytu

Jak rozjaśnić skórę w miejscach intymnych - krem do wybielania miejsc intymnych

Jaki krem do wybielania miejsc intymnych wybrać, by był skuteczny i równocześnie niedrażniący? Jak rozjaśnić skórę w miejscach intymnych kremem, a może trzeba od razu iść na zabieg laserem? Jakie opinie ma krem wybielający odbyt, pachy i delikatne strefy intymne? Przeczytaj nasz artykuł i pozbądź się ciemnych plam w miejscach intymnych!

Jaki krem do wybielania miejsc intymnych?

Krem wybielający miejsca intymne powinien być:

  • Niedrażniący – nawet najlepszy krem rozjaśniający miejsca intymne nie sprawdzi się, jeśli będzie powodować podrażnienia, zaczerwienienia, świąd i uczucie ściągnięcia skóry. Dlatego taki kosmetyk do wybielania miejsc intymnych powinien być przede wszystkim delikatny, aczkolwiek skuteczny.
  • Łatwy w aplikacji – aksamitna konsystencja, szybkie wchłanianie, brak uczucia lepkości i nie pozostawianie tłustych śladów – to cechy jakie posiada najlepszy krem wybielający miejsca intymne.
  • Nawilżający – oprócz wybielania miejsc intymnych krem powinien również wykazywać właściwości pielęgnacyjne (łagodzenie podrażnień, wzmacnianie skóry, jej regenerację i odżywienie).
  • Ekonomiczny – rozjaśnianie miejsc intymnych to często wielotygodniowa walka o jaśniejszą skórę i pozbycie się przebarwień, dlatego preparat wybielający miejsca intymne powinien charakteryzować się dobrym stosunkiem wydajności do ceny.
  • Łatwo dostępny – gdzie kupić krem wybielający okolice intymne? Najlepiej on-line, gdyż stacjonarnie takie kosmetyki nie cieszą się dużym powodzeniem, a zakup tychże często jest wstydliwy i krępujący dla klienta.

Jak pozbyć się ciemnej skóry w okolicach intymnych?

By rozjaśnić skórę miejsc intymnych trzeba zrobić plan działania, którego będziemy pilnować i z którego sami siebie będziemy się rozliczać. Najważniejsza w całym procederze wybielania miejsc intymnych jest silna wola i motywacja, by poprawić wygląd obszarów, które powodują u nas uczucie wstydu i krępacji. Dlatego pierwszym wybór odnośnie rozjaśniania okolic intymnych powinien paść na krem wybielający miejsca intymne, odbyt i pachy. To relatywnie najbezpieczniejsze i najskuteczniejsze rozwiązanie, a przy okazji nie rujnujące budżetu. Optymalne działanie kremu może okazać się na tyle efektywne, że może obyć się bez zabiegów laserowych, które nie są do końca obojętne i bezbolesne dla przebarwionej skóry.

Co na przebarwienia miejsc intymnych?

Jak wyżej – krem wybielający miejsca intymne, odbyt i pachy przynosi zazwyczaj pożądane rezultaty po odpowiednio długim czasie używania. Szybsze efekty rozjaśniania miejsc intymnych może spowodować laser w gabinetach medycyny estetycznej (nie wykona się tego zabiegu w gabinecie kosmetycznym). Należy jednak być nastawionym na o wiele większy wydatek niż w przypadku kosmetyków rozjaśniających i częstokroć mieć wyższy próg bólu. Laserowe wybielanie miejsc intymnych może kosztować nawet powyżej 1 tysiąca złotych. Można zastosować również domowe sposoby na wybielanie miejsc intymnych (soda oczyszczona, cytryna, jogurt), jednak są to rozwiązania, które nie usuną większych przebarwień.

Czemu skóra na genitaliach jest ciemniejsza?

Ciemna skóra okolic intymnych spowodowana jest nagromadzeniem się barwnika – melaniny. Melanina to naturalny pigment skóry każdego człowieka, który jest produkowany przez melanocyty. Jednak jego intensywność jest uwarunkowana osobniczo – ktoś może mieć go więcej (ciemniejsze miejsca okolic intymnych), a ktoś inny trochę mniej. Melanina warunkuje również barwę całej skóry, koloru oczu i włosów. Największa koncentracja melaniny na skórze jest właśnie w okolicach intymnych (odbyt, wargi sromowe), ale również na skórze kolan, pach, łokciach.

Jak rozjaśnić skórę wokół odbytu?

Skuteczny krem wybielający miejsca intymne, odbyt i pachy z pewnością poradzi sobie z przebarwieniami o różnym nasileniu: od słabszego, przez średnie, aż po najbardziej uporczywe i rzucające się w oczy. Zadziała również na punktowe plamy i niewielkie, skoncentrowane, szaro-brązowe obszary. Ten preparat rozjaśni ciemne plamy pod pachami oraz w pachwinach, które powstają wskutek depilacji skóry okolic intymnych maszynką do golenia. Co niektórzy stosują krem do wybielania miejsc intymnych … na piegi czy na przebarwienia dekoltu i rąk.

Krem wybielający miejsca intymne, odbyt, pachy – sklep

Gdzie kupić krem wybielający i rozjaśniający miejsca intymne? Kupisz go on-line:

Zobacz nasze inne wpisy

Brak komentarzy

Dodaj odpowiedź

0
    0
    TWOJE ZAMÓWIENIE