Jak rozjaśnić podkład – zrób to sama i to w domu!

Jak rozjaśnić podkład sposoby

Zawsze mam ten sam problem. I współczuję innym bladolicym. Domowe sposoby na rozjaśnienie podkładu? Jak rozjaśnić podkład – ten za ciemny, źle dobrany?

Jak rozjaśnić podkład – domowe sposoby!

Jeśli jesteś za leniwa (jak ja) i nie nadążasz za nowinkami technicznymi typu aplikacja Douglas Color Expert (jak ja!) i w ciągle masz problem z kupieniem podkładu w odpowiednim odcieniu (ponownie – jak ja!), to … wyluzuj. Świat się nie zawalił. Nie bij głową w mur i nie wywalaj za ciemnego podkładu do śmietnika. Albo poczekaj na spokojnie do lata i opal mordkę, albo … rozjaśnij za ciemny podkład. Domowymi sposobami.

JAK ROZJAŚNIĆ SKÓRĘ TWARZY? NATURALNIE!

KREM WYBIELAJĄCY MIEJSCA INTYMNE, PACHY I … TWARZ!

Jak rozjaśnić podkład?

Manicure japoński sklep

Manicure japoński sklep

Filtr przeciwsłoneczny

Niby mieszanie podkładu z filtrem osłabia „ochronną moc” filtra, ale … my nie o tym. To bardzo fajny sposób na rozjaśnienie za ciemnego podkładu. Nie trzeba go wiele, często wystarczy kropla filtru na całą twarz. Sprawdzi się tu też dodanie zmiksowanie podkładu z TYM kremem. I sprawa załatwiona.

Color blend white

Sprawdza się znakomicie! Color blend white jest białą bazą w proszku o wysokim stopniu krycia. Jest bardzo, bardzo wydajny. Color blend white może rozjaśniać nie tylko podkład, ale też cienie, pudry, róże. Dziękować Bogu za Color blend white.

ROZJAŚNIASZ PODKŁAD? WYBIEL SOBIE ZĘBY!

Jaśniejszy podkład

Proste myślenie. Jasny + ciemny = idealny odcień. Jaśniejszy podkład o 1-2 tony od Waszego za ciemnego podkładu to najprostsze i najlogiczniejsze rozwiązanie. Szkoda, że trzeba znowuż zakupić drugi podkład.

Jak rozjaśnić podkład sposoby

Biały cień do powiek

Biały, trupioblady i matowy cień do powiek może uratować Wasz podkład. Najlepiej, gdy cień jest sypki. Gorzej, gdy prasowany, no bo jak go wmieszać w podkład? Mimo wszystko to fajny patent, sprawdza się na wyjazdach, gdy nie ma dostępu do cywilizacji.

Talk

To nie jest idealne wyjście. Talk może okazać się za ciężki dla cery i w połączeniu z potem czy deszczem może zmienić twarz w pizzę. W dodatku może zapchać. Ale za to dobrze rozjaśnia skórę. Nie można mieć wszystkiego. Tylko w akcie desperacji!

TALK JAKO … SUCHY SZAMPON!

Krem Bambino

Tani, dobry, klasyczny krem Bambino nie wysuszy skóry tak, jak np. pasta cynkowa czy Sudocream, a sprawdzi się świetnie. Dodatkowo pomoże pozbyć się krostek (tlenek cynku). Dostępny nawet w kioskach (ale dla bezpieczeństwa lepiej kupcie w drogerii, serio).

Zobacz nasze inne wpisy

Komentarze (6)

Dodaj odpowiedź

0