IV Targi Uroda i Estetyka w Łodzi (2012 rok) – krótka relacja

Targi Uroda i Estetyka

Dzisiaj zakończyły się dwudniowe targi Urody i Estetyki w Łodzi. Jak co roku wystawcy dopisali – można było obejrzeć, przetestować, a nawet wygrać mnóstwo produktów kosmetycznych oraz dostać atrakcyjne bony rabatowe na zabiegi!

Targi Uroda i Estetyka 2012
Targi kosmetyczne Łódź 2012
Warto wspomnieć, że równolegle do prezentowanych targów odbyła się również VI konferencja kosmetologiczna, na której poruszono wiele ciekawych tematów, min.:
 1. naturalne i syntetyczne substancje konserwujące
 2. wpływ palenia papierosów na stan skóry studentów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
 3. składniki roślinne o potencjale uczulającym w kosmetykach przeciwstarzeniowych
 4. ekstrakty roślinne o działaniu rozjaśniającym przebarwienia skórne
 5. laseroterapia
 6. suplementy diety
 7. i wiele, wiele innych!
Targi kosmetyczne Łódź
Z bardziej znanych firm kosmetycznych prezentujących swoje produkty były:
 1. Ziaja, Farmona, Jadwiga, Ava
 2. Kryolan, Maestro, Euphora
 3. Oriflame, Mary Kay i wiele innych

a także mniej znane lub dopiero wchodzące na rynek:

 1. HiGeen, Magor, Nantes
 2. Bikor, Dr Temt Polska
 3. Minejo Cosmetics, W&P Cosmetics
 4. i wiele innych

oraz produkty do pielęgnacji i stylizacji paznokci:Artstyle, Sun Flower oraz pielęgnacji i farbowania włosów (Herbatint Polska).

Kosmetyki na targach
Można było znaleźć również firmy prezentujące urządzenia i produkty do wyposażenia salonów kosmetycznych: sprzęty i kombajny kosmetyczne, ręczniki, artykuły jednorazowe (Beligistino, BeautyNova, Criss, Optiline, Yasumi i wiele innych).

Podczas targów można było przyjrzeć się zabiegowi przedłużania rzęs (Wonder Lashes), oraz obejrzeć wykonanie profesjonalnych, artystycznych makijaży!

Na targach można było również spróbować słynnych owoców Goji, poddać się naturalnej aromaterapii oraz … ocenić swój stan zdrowia na podstawie tęczówki oka! Odbył się również pokaz oxybrazji oraz masażu twarzy.

Targi Uroda i Estetyka Łódź
Uwagę zwracało stoisko z naturalnymi kosmetykami, nietestowanymi na zwierzętach oraz posiadającymi wszelakie certyfikaty (Helan), kosmetyki zawierające ekstrakty Noni (Noni Care) i Dr Temt Labolatories, którzy słyną z indywidualnego podejścia do klienta (dobieranie składników kosmetycznych pod kątem potrzeb cery).

Prezentowane były te nowości rynku kosmetycznego; na uwagę zasługują kosmetyki i produkty z błotem z Morza Martwego (Glory i Mineral Line). Fani naturalnego, mineralnego makijażu również mogli znaleźć coś dla siebie, zwłaszcza w szerokim asortymencie produktów firmy Colorescience Pro.

Na targach przedstawiono również szereg urządzeń służących do pozbycia się cellulitu i drenażu limfatycznego (masażery, sauny).

Targi kosmetyczne w Łodzi
Uroda i Estetyka 2012
Targi kosmetyczne 2012

Zobacz nasze inne wpisy

Komentarze (5)

Dodaj odpowiedź

0
  0
  TWOJE ZAMÓWIENIE