Gshot – czym jest i jak działa? Dowiedz się więcej w Femimea.pl

Gshot czym jest jak działa?

Coraz więcej kobiet zaczyna zwracać uwagę na swoje życie seksualne, a wiele z nich doświadcza dysfunkcji seksualnych, które utrudniają osiągnięcie satysfakcjonującej przyjemności podczas stosunku. Jednym z zabiegów, który może poprawić jakość życia seksualnego kobiet, jest tzw. Gshot. Co to jest i jak działa? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w artykule poniżej.

Czym jest G-Shot?

Gshot to jedna z metod poprawy funkcji seksualnych kobiet. Jest to zabieg, który polega na wprowadzeniu kwasu hialuronowego w okolicę punktu G (Gräfenberg spot) znajdującego się w pochwie. Ten punkt jest uważany za kluczowy do osiągnięcia orgazmu, a wprowadzenie kwasu hialuronowego ma na celu powiększenie tego obszaru i zwiększenie jego wrażliwości. Zabieg ten jest stosunkowo nowy i zyskuje na popularności, ponieważ jest mało inwazyjny i wykonywany w znieczuleniu miejscowym.

Jak działa Gshot?

Podczas zabiegu specjalny, dedykowany ginekologii estetycznej, kwas hialuronowy zostaje wprowadzony do punktu G w pochwie. Kwas ten działa jak swoisty amortyzator, zwiększając wrażliwość punktu G i poprawiając jego funkcjonowanie. Dzięki temu kobiety częściej doświadczają orgazmu podczas stosunku, co przyczynia się do poprawy jakości ich życia seksualnego. Punkt G znajduje się w okolicy ⅓ bliżej części przedniej ściany pochwy.

Gshot w Femimea.pl

Jeśli interesuje Cię zabieg Gshot i chcesz poznać więcej szczegółów, zapraszamy do Femimea.pl. Nasza klinika oferuje profesjonalne i bezpieczne przeprowadzenie zabiegu, a nasi specjaliści zawsze dokładnie wyjaśnią Ci, jak działa Gshot i jakie są jego korzyści. W naszym centrum wykonujemy zabiegi Gshot z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo i komfort pacjentek.

Zalety zabiegu Gshot

Gshot to zabieg, który może mieć wiele zalet dla kobiet. Po pierwsze, poprawia funkcję seksualną, co przekłada się na większą satysfakcję z życia seksualnego. Po drugie, zabieg ten jest stosunkowo mało inwazyjny i nie wymaga długiej rekonwalescencji.

Orgasmic Shot, znany również jako O-Shot, to zabieg medyczny, który ma na celu zwiększenie intensywności i częstości orgazmów u kobiet poprzez zwiększenie poziomu krwi i pobudzenia nerwów w okolicach intymnych.

Podczas zabiegu lekarz pobiera krew pacjentki, która następnie jest poddana procesowi oczyszczania i skoncentrowana do osocza bogatego w płytki krwi. Osocze to jest następnie wprowadzane do obszaru łechtaczki i pochwy za pomocą mikronakłuć, co powoduje pobudzenie krążenia krwi w tej okolicy i zwiększenie liczby i funkcji komórek macierzystych.

W rezultacie po zabiegu kobieta może odczuć zwiększoną wrażliwość, intensywność i częstość orgazmów, a także poprawę nawilżenia pochwy i zmniejszenie dolegliwości związanych z dysfunkcją seksualną. Zabieg ten może być skutecznym sposobem na poprawę jakości życia seksualnego u kobiet, które doświadczają zaburzeń orgazmu lub innych problemów seksualnych.

Materiał zewnętrzny

Zobacz nasze inne wpisy

Brak komentarzy

Dodaj odpowiedź

0
    0
    TWOJE ZAMÓWIENIE