Pomysły na walentynkowy prezent dla niego!

Fotoprezent pomysl na prezent

Walentynki to piękne święto zakochanych. Jeżeli swojemu ukochanemu chcesz w tym roku podarować coś wyjątkowego, co pozwoli Ci wyrazić głębokie uczucia, to skorzystaj z podarunków fotograficznych.

Fotoprezent na Walentynki z pewnością pozwoli dać coś niezapomnianego. W tym tekście znajdziesz ciekawe pomysły, które pomogą Ci wybrać niepowtarzalny prezent na Dzień Zakochanych.

Walentynkowa Bombonierka Foto – słodki i piękny prezent

 

Przez żołądek do serca – to hasło idealnie pasuje do Walentynkowej Bombonierki Foto. Ten foto prezent na Walentynki obejmuje zdobione własnymi zdjęciami pudełko i wyjątkowe pralinki Ferrero. Popularne i lubiane słodkości z pewnością trafią w gust każdego faceta. Dodatkowo możesz wyrazić uczuciami pięknymi fotografiami.

 

Jeżeli chcesz, możesz także podarować samo Walentynkowe Foto Pudełko. Ten wyjątkowy prezent umożliwia nadrukowanie ulubionych fotografii i umieszczenie wewnątrz opakowania dowolnej zawartości. Być może Twój ukochany uwielbia jakieś specjały, a być może w środku warto umieścić bilet do kina czy na mecz? Ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia, a pudełko foto to doskonały pomysł na prezent, który możesz dopasować do upodobań każdego ukochanego.

 

Fotoplakaty i fotoobrazy na Dzień Zakochanych

 

Twoja druga połówka z pewnością ucieszy się z pięknego wydruku wielkoformatowego, który upiększy jego gabinet, biuro lub pokój. Być może uwielbia swój pojazd i będzie cieszyć się z pięknego wydruku powieszonego w garażu? Kto powiedział, że prezent na Walentynki musi dotyczyć tylko Waszej miłości, a nie np. tej do motoryzacji?

 

Wydruki wielkoformatowe świetnie ozdobią Waszą sypialnie. Może uda Ci się przygotować wyjątkową sesję dla Twojego ukochanego, której efekty umieścić w kolażu lub zdjęciu wieloczęściowym. Jeżeli tak jak Ty jest typem romantyka, to z pewnością spodoba mu się mini galeria prezentująca Wasze ważne i piękne chwile. Wykorzystaj Wasze ulubione zdjęcia, aby móc zawsze wracać do najcudowniejszych momentów.

 

Mężczyźni lubią gadżety, tak więc możesz wykorzystać wieloczęściowe wydruki Hexxas, które składają się z oryginalnych rombów. Dzięki nim można tworzyć dowolne kompozycje. Stwórz unikatowy prezent na Walentynki dla niego, który będzie ozdabiał jego pracownie czy biuro. Z pewnością będzie mu się milej pracowało, gdy będzie mógł spojrzeć na fotografie swojej ukochanej.

Fotoprezent prezent na walentynki

Fotoprezent prezent na walentynki

 

Fotoprezenty dla ukochanego

 

Prezent na Walentynki może być nie tylko romantyczny, ale również praktyczny. Sposobność do połączenia tych cech dają fotoprezenty. Twojemu ukochanemu z pewnością przypadnie do gustu etui na smartfon. Dzięki niemu jego urządzenie mobilne będzie miało niepowtarzalny charakter. Jeżeli będzie je ozdabiało Twoje zdjęcie, to zawsze gdy będzie sięgał po telefon, będzie mógł pomyśleć o Tobie.

 

Przygotuj dla swojego ukochanego ciekawą foto koszulkę, która może składać się nie tylko z ulubionego zdjęcia, ale również romantycznego napisu. Może to świetny pomysł na wyznanie uczuć? Możesz także zaprojektować poduszkę z własnym nadrukiem, do której Twój ukochany będzie mógł się przytulić, gdy będziecie daleko od siebie.

 

Jeżeli Twój mężczyzna jest zapracowany, to podaruj mu coś, co będzie mu przypominać o Waszych uczuciach w pracy, a dodatkowo da motywację do wysiłku i wprawi w dobry nastrój. Każdy przecież lubi otaczać się zdjęciami ukochanych osób. Wśród artykułów biurowych znajdziesz fotokubki, podkładki pod myszki, fotoobrazy czy fotokalendarze. Stwórz romantyczny kalendarz biurkowy, który nie tylko ułatwi właściwe planowanie zadań i pozwoli pamiętać o każdym ważnym spotkaniu, ale także będzie przypominał o najważniejszych uczuciach każdego dnia pracy.

 

Fotokubki to klasyk wśród prezentów na każdą okazję. Nie inaczej jest gdy szukasz pomysłu na prezent na Walentynki. Jeżeli Twój ukochany lubi ruch, to przyda mu się bidon aluminiowy z własnym nadrukiem. Umieść na nim Twój portret, a z pewnością pomoże mu w każdym treningu. Kubek magiczny może zawierać ukrytą niespodziankę, która ukaże się dopiero po napełnieniu go gorącym napojem. To świetny pomysł na zaskoczenie ukochanego i wyznanie mu miłości.

Fotoprezent pomysl na prezent na walentynki

Fotoprezent pomysl na prezent na walentynki

Zobacz nasze inne wpisy

Brak komentarzy

Dodaj odpowiedź

0
    0
    TWOJE ZAMÓWIENIE