Dildo z przyssawką – jak go używać, by dawało nam jak najwięcej frajdy?

Dildo z przyssawką jak używać?

Dildo może mieć różny rozmiar, kształt, kolor. Może być wykonane z różnych materiałów, może być duże lub małe. Najważniejsze jest jednak, by było bezpieczne i dawało nam masę frajdy. Szczególnie dildo z przyssawką może być genialnym towarzyszem zabaw ‒ nie tylko tych samotnych, ale i w parze. Dlaczego? Ponieważ dobrze użyte dildo na przyssawce będzie niesamowicie stymulującym gadżetem.

Jak używać dilda z przyssawką?

Zwykłe dildo wymaga od nas wolnej ręki do jego obsługi. Niezależnie czy klęczymy, leżymy, czy stoimy, musimy używać rąk, by korzystać z naszego akcesorium. Jednak wystarczy mały drobiazg, aby wszystko się zmieniło. Chodzi oczywiście o przyssawkę.

Dzięki niej możemy przytwierdzić dildo do każdej gładkiej powierzchni. Mogą być nią kafelki w kabinie pod prysznicem, drzwi szafy stojącej w pokoju, a nawet gładka powierzchnia lustra, nad którym siądziemy okrakiem.

Różnego rodzaju dilda z przyssawką znajdziemy w sklepie KinkyWinky. Takie, które będą pasowały do anatomii każdej osoby. Ci bardziej wymagający sięgną po grube dildo z przyssawką. Z kolei dildo analne z przyssawką to zabawka dla wszystkich, którzy chcą spróbować peggingu lub zdecydują się na podwójną penetrację.

Fioletowe dildo z przyssawką

Jakie dildo z przyssawką wybrać, by dawało maksimum przyjemności?

Dla kobiet doskonałym wyborem będzie dildo waginalne z przyssawką. Szukając odpowiedniego gadżetu, możemy przebierać w kolorach oraz modelach. Mniejsze polecamy dla tych, którzy dopiero rozpoczynają analne zabawy, zaś te większe na pewno spodobają się osobom, które już wcześniej miały okazję bawić się w ten sposób i wiedzą, jaki rodzaj stymulacji jest dla nich najlepszy.

Przede wszystkim warto pamiętać o tym, że przyssawka to domena dild wykonanych z silikonu medycznego, chociaż czasem może pojawić się także w tych ze stali chirurgicznej.

Silikon medyczny jest bardzo bezpiecznym tworzywem, które nie wchłania zapachów, jest hipoalergiczny i łatwy do utrzymania w czystości. Nie zapominajmy też o nawilżeniu. Gadżety wykonane w ten sposób mogą potrzebować lubrykantów na bazie wody, inne bowiem mogłyby je uszkodzić.

Warto zwrócić też uwagę na to, że dildo z przyssawką może być też użyte razem z uprzężą. Nie wszystkie modele mogą do nich jednak pasować, dlatego warto najpierw sprawdzić, czy nasza zabawka będzie kompatybilna ze straponem. Jeśli tak, to mamy kolejny gadżet, który może otworzyć w naszej sypialni wiele magicznych drzwi. Warto sprawdzić, jakie doznania nas czekają. 

Pamiętajmy o higienie

Spray antybakteryjny do czyszczenia akcesoriów

Aby nasza silikonowa zabawka była z nami jak najdłużej, musimy zadbać o jej bezpieczeństwo, a dokładniej mówiąc, o utrzymanie dildo w czystości. Pomocne w tym będą żele i płyny do dezynfekcji i mycia naszych akcesoriów. Warto o nich pamiętać i za ich pomocą myć gadżet przed i po każdym użyciu. Odpowiednie produkty dostępne są w ofercie renomowanych sklepów z akcesoriami erotycznymi.

Nie bój się pytać

Jeśli na jakimś etapie zakupów, lub używania produktu po zakupie, najdą Cię jakiekolwiek wątpliwości, to nie bój się pytać ekspertów z takich sklepów, jak KinkyWinky. Każde pytanie jest anonimowe, nie musimy występować pod naszym imieniem i nazwiskiem. Poza tym lepiej uzyskać odpowiedź od osób posiadających wiedzę w zakresie naszej seksualności i gadżetów erotycznych niż zdecydować się na zakup dildo, które zupełnie nie spełni naszych oczekiwań i nie da nam przyjemności. 

Zobacz nasze inne wpisy

Brak komentarzy

Dodaj odpowiedź

0
    0
    TWOJE ZAMÓWIENIE