Ciekawe pomysły na dzień chłopaka – na ostatnią chwilę!

Oryginalne pomysły na dzień chłopaka

Co roku ten sam problem – co dać chłopakowi na Dzień Chłopaka? Dzisiaj ratunek dla spóźnialskich (np. mnie). Ciekawe pomysły na Dzień Chłopaka LAST MINUTE!

Bon SPA dla dwojga

Jeśli Twój facet ma stresującą pracę i brak czasu dla siebie, to może to być dobre wyjście. Do wyboru będą masaże, fryzjer, peelingi ciała, zabiegi na męską skórę … Czego dusza zapragnie! Gorzej (lepiej?), jeśli mężczyzna nie lubi być dotykany przez obce baby lub wyjście do SPA to dla niego męczarnia … Wtedy trzeba wybrać coś innego.

Ciekawe pomysły na dzień chłopaka

SPA w domu

Na pewno tańsze wyjście od wizyty w SPA, a może nawet przyjemniejsze? Zorganizuj więc świeczki zapachowe, olejki do masażu, przygotuj domowy peeling ciała, zakup cudownie pachnące musy do ciała, maseczki, kup winko… I dobrą bieliznę! Bo prawdopodobnie domowe SPA nie zakończy się tylko na zabiegach kosmetycznych ;).

MINI-ŚCIĄGA – SEKSOWNA AROMATERAPIA

Oryginalne pomysły na dzień chłopaka

Poszukiwanie skarbów

Oglądałaś film „Zaginiona dziewczyna”? Bohater nieźle musiał się nagłowić nad zagadkowymi karteczkami umieszczanymi przez swoją żonę. To super pomysł dla tych, co mają duże domy, duży ogród bądź małe mieszkanie z dużą ilością zakamarków. Pochowaj po szufladach i szafach karteczki z instrukcjami, które za każdym razem będą przybliżać ukochanego do celu – prezentu-niespodzianki! Strasznie duży fun, polecam!

Oryginalny pomysł na dzień chłopaka

Domowy Masterchef

Kto powiedział, że dzień chłopaka to dzień tylko dla niego? Zróbcie coś razem! Chwyćcie więc gary w dłoń i przygotujcie sobie wzajemną kolację z przepisu, który zawsze chcieliście wypróbować. Albo i lepiej – niech każdy zrobi osobne danie, którym będzie chciał zachwycić drugą połówkę. Tylko nie pokłóćcie się o to, czyja potrawa jest smaczniejsza ;)

Pomysły na dzień chłopaka

Spontaniczny kolaż

Zdjęcia z zaskoczenia wychodzą czasem lepiej niż sztucznie pozowane. Więc jeśli dysponujesz aparatem, zrób swojemu chłopakowi parę spontanicznych zdjęć. Oczywiście najlepiej, by Ciebie nie widział! Sobie również możesz cyknąć parę fotek. Ma być szybko, trochę niedbale i z pomysłem! Następnie opraw zdjęcia w złożoną ramkę. Bardzo nietypowy, ciekawy prezent! Na pewno się spodoba!

Ciekawy pomysł na dzień chłopaka

Zobacz nasze inne wpisy

1 komentarz

Dodaj odpowiedź

0
    0
    TWOJE ZAMÓWIENIE