Bambusowa szczoteczka do zębów – [100 % opinie i gdzie kupić]

Bambusowa szczoteczka do zebow opinie

Bambusowa szczoteczka do zębów opinie, gdzie kupić, jaka jest cena? Poznaj bambusową szczoteczkę do zębów – biodegradowalną, ekologiczną i skuteczną!

Czy ważne jest dla Ciebie środowisko naturalne? Jeśli nie – myślisz krótkowzrocznie i natychmiast musisz to zmienić! Natomiast jeśli widzisz, ile plastiku wyrzucasz do śmieci i zaczyna Ciebie to przerażać, a zdjęcia zanieczyszczonej planety wprawiają Cię w smutek i zażenowanie – zrób coś z tym i zacznij od siebie! W końcu jak nie teraz, to kiedy?

Bambusowa szczoteczka do zębów OPINIE

Bambusowa szczoteczka do zębów idealnie wpisuje się w trend minimalizmu, zero waste, dbałości i higieny o siebie, najbliższe otoczenie i w końcu – CAŁĄ PLANETĘ! Dbanie o siebie przy pomocy akcesoriów

z naturalnych, odnawialnych surowców jest ekologiczne, przyjazne środowisku i po prostu … mądre!

Bambusowa szczoteczka do zebow higiena

Bambusowa szczoteczka do zebow higiena

Bambusowa szczoteczka do zębów – myje i co jeszcze?

Co jeszcze oprócz biodegradowalności i byciu eko jest zaletą szczoteczek z bambusa?

Przede wszystkim aspekty zdrowotne!

Jeśli cierpisz na:

  • Krwawiące dziąsła – masaż bambusową szczoteczką do zębów dziąseł rozwiąże problem krwawienia z dziąseł! Włókno bambusa nie podrażni delikatnej błony śluzowej dziąseł. Dodatkowo, dzięki naturalnemu działaniu antybakteryjnemu bambusa, szczoteczka bambusowa wspomoże gojenie uszkodzeń.
  • Nieświeży oddech – bambusowa szczoteczka do zębów dokładnie czyści zęby oraz doczyszcza obszary międzyzębowe, które są siedliskiem bakterii powodujących nieprzyjemny zapach z ust. Połącz mycie zębów bambusową szczoteczką z WĘGLEM WYBIELAJĄCYM ZĘBY i uzyskaj świeży oddech tanim kosztem!
  • Afty – może o tym nie wiesz, ale afty są często skutkiem używania szczoteczek do zębów! Bambusowa szczoteczka do zębów ma tą przewagę nad zwykłą szczoteczką, że wykazuje naturalne działanie antybakteryjne. Dzięki temu afty na dobre opuszczą Twoją jamę ustną!
  • Stany zapalne jamy ustnej, nalot na języku i grzybica jamy ustnej – myjąc zęby szczoteczką bambusową, pamiętaj również o higienie języka! Bambusowa szczoteczka do zębów pomaga w pozbyciu się uporczywego nalotu na języku. Szczoteczka sprawdzi się też przy grzybicach i nadżerkach błony śluzowej jamy ustnej.
  • Nadwrażliwość zębów i dziąseł – szczoteczka bambusowa do zębów o średniej twardości włosia sprawdzi się tutaj doskonale! Włókno bambusowe nie szarpie błony śluzowej jamy ustnej oraz nie uszkadza szkliwa – jest super bezpieczne.

NIEZNOŚNY ZAPACH Z UST? POZNAJ SPOSOBY NA GNIJĄCY ODDECH!

Bambusowa szczoteczka do zebow cena

Bambusowa szczoteczka do zebow cena

Bambusowa szczoteczka do zębów – jak stosować?

Używając szczoteczki bambusowej musisz przestrzegać paru zasad:

  1. Bambus jest odporny i wytrzymały na uszkodzenia. Rączka szczoteczki z biegiem czasu może się wytrzeć, ale jest to rzecz naturalna. Na szczęście na naszych szczoteczkach bambusowych nie uświadczysz logo, które wskutek użytkowania ulega zniszczeniu.
  2. Szczoteczki bambusowe nie lubią kubków na szczoteczki. Po umyciu zębów pozostaw szczoteczkę np. na mydelniczce lub innym suchym i odsłoniętym miejscu. Dzięki temu drewno się nie „wypaczy”, a sama szczoteczka będzie utrzymana w czystości.
  3. Szczoteczka bambusowa do mycia zębów nie wymaga pielęgnacji. Wystarczy oczyścić ją zwykłą wodą i zostawić do wyschnięcia.
  4. Czy szczoteczka bambusowa jest dobra dla dzieci? TAK, jak najbardziej! Codzienna higiena zębów szczoteczką bambusową skutecznie ogranicza kontakt dziecka z BPA, co ma niebagatelny wpływ na zdrowie naszych latorośli.

Bambusowa szczoteczka do zębów – cena

Cena bambusowej szczoteczki do zębów waha się zwykle ok. kilkunastu złotych

czyli cenowo odpowiada plastikowej szczoteczce do zębów. A skoro cena jest często taka sama, a przy tym bambusowa szczoteczka jest zdrowszym rozwiązaniem niż szczoteczka drogeryjna, to wybór jest prosty!

Pamiętaj, że kupując szczoteczkę bambusową dokładasz swoją „cegiełkę”

do ochrony środowiska!

Bambusowa szczoteczka do zębów – gdzie kupić?

Gdzie kupić bambusową szczoteczkę do mycia zębów? W naszym sklepie! Polecamy również paski wybielające zęby (Hollywoodzki Uśmiech) oraz naturalny węgiel do mycia zębów.

Bambusowa szczoteczka do zebow gdzie kupic

Bambusowa szczoteczka do zebow gdzie kupic

Zobacz nasze inne wpisy

Brak komentarzy

Dodaj odpowiedź

Wpisz rozwiązanie captcha: : *

Reload Image

0